Dodela pehara fudbalerkama

Sub, 28.05.2011 - 19:00 -- dejan.vukovic

Fudbalerkama Spartaka pehar za aktuelnog prvaka države ispred FSS dodelio je Dragoslav Bošković predsednik komisije za ženski fudbal.

Više o ovoj temi...

Post date: Sub, 28.05.2011 - 23:00

Spartak - Mašinac 4:1 (1:1).

Fudbalerke Spartaka pobedile su u poslednjem kolu Prve ženske fudbalske lige Mašinac iz Niša sa 4:1. Sa pobedom nad prošlogodišnjim prvakinjama subotičanke su danas krunisale veoma uspešnu sportsku sezonu u kojoj su postale nove prvakinje Srbije.

Povele su subotičanke golom Čubrilo u 38 minutu da bi u poslednjoj minuti prvog dela gošće iz Niša izjednčile preko Bulatovićeve. U nastavku Spartak je zaigrao još bolje i prepoznatljivom igrom koja ih je krasila ove sezone uspele su da postignu tri gola. Monika Šišković u 77. minuti dovodi svoju ekipu u prednost od 2:1, samo dva mnuta kasnije Anja Adamov golom sa trideset metara povećava rezultat na 3:1. Tačku na današnju utakmicu postavila je Ilić golom u 88. min.  za konačnih 4:1 ...