Bačka 1901 savladala Sentu u prijateljskom meču

Sub, 25.02.2012 - 14:00 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 - Senta 2:1 (1:1)

Fudbaleri Bačke danas su na pomoćnom terenu kod Somborske kapije savladali ekipu Sente, člana Srpske lige sa 2:1. Povela je Bačka golom Bursaća u 36. minutu susreta. U poslednjim minutama prvog poluvremena, Senćani su preko Farkaša posle jedne nesmotrenosti odbrane izjednačili na 1:1 u 43. min. Konačan rezultat postavio je Bursać, svojim drugim golom na utakmici u 78. minutu.

Bačka 1901: Miković, Lukač, Hubert, Vasić, Đereg, Koprivica, Marković, Nikutović, Simović, Bursać, Sovilj. Igrali još: Gorjanac, Bator, Godar, Ruski, rajkovača, Kolundžić, Vojnić hajduk, Dimović, Kozoš i Jeknić.

Senta: Živkov, farkaš, Kakaš, Cvetkovioć, Bokić, Tešanović, radin, Popov, Maraš, Jovanović, Milić. Igrali još: Vukobrat, Đeri, Beslać, Pankarićan, sarapa, Vasin, Raičević.