Mišićevo pobednik turnira u Bajmoku

Sub, 29.12.2012 - 21:00 -- dejan.vukovic

Finale: Mišićevo - Sokolac 6:3 (3:2)

Strelci: Guberinić M. 3, Pivarčik, Guberinić V., Radosavljević (Mišićevo) -  Laličić Z. 2, Katić Z. (Sokolac)

Ekipa Mišićeva osvojila je turnir u malom fudbalu "Bajmok 2012", pošto su u finalu bili ubedljivi i sa 6:3 savladali ekipu Sokolca. Finalni meč u kojem su se sastale dve ekipe koje su najviše pokazale na celom turniru, obilovao je mnoštvom golova. Utakmicu je bolje otvorila ekipa Sokolca koja je povela sa 1:0, uzvratila je ekipa Mišićeva koja je do isteka prvog poluvremena preokrenula rezultat. Najzaslužniji za preokret bio je Miroslav Guberinić koji je na ovom meču postigao čak tri gola. Četiri minuta pre kraja susreta ekipa Sokolca je imala veliku priliku da finiš meča dovede u rezultatsku neizvesnost pošto su kod rezultata 5:3 za Mišićevo, propustili da iz penala smanje rezultat. Golman Zarić odličnom intervencijom sačuvao je svoju mrežu i već tada rešio pitanje pobednika. Na kraju zaslužena pobeda Mišićeva koji su dobili pobednički pehar i 70.000 dinara koliko je sledovalo za prvo mesto. Ekipa Sokolca osvojila je 20.000 dinara.

Utakmica za 3. mesto: RADNIČKI 1905 – AGROPOSLOVI 1:5 (0:3)

Strelci: Babić (Radnički 1905)Cvetković 2, Ivković 2, Maravić P. (Agroposlovi)

U borbi za treće mesto Agroposlovi su bili ubedljivi i sa 5:1 savladali ekipu Radničkog 1905. Za osvojeno trreće mesto pripao im je novčani iznos od 10.000 dinara.