Osam golova fudbalerki Spartaka

Ned, 24.08.2014 - 20:51 -- dejan.vukovic

Spartak – Sloga Radnički 8:0 (6:0)

Subotica, Gradski stadion. Gledalaca: 50. Sudija: Banjeglav (B. Topola). Strelci: Ines u 5, 9, 33, Poljak u 19. i 23, Marenić u 42, Knežević u 57, Malešević u 69. minutu.

Spartak: Gardijan (Ivanov), Ilić, (Knežević), Krstić (Vajda), Radanović, Slović, Malešević, Poljak (Živković), Damjanović, Ines, Čanković, Marenić.

Sloga: Vojinović, Rosić (Bojić), Lunova, Stojković (Cako), Janković, Tešić, Ratković, Vuković, Čutura, Plećić ( Dragoslavić), Krunić (Kovačević).

Fudbalerke Spartaka pobedile su u odloženoj utakmici prvog kola ekipu Sloge sa 8:0. Povele su domaće već u 5. minutu golom tamnopute Ines. Ista igračica je nakon četiri minute povisila na 2:0. Do kraja prvog poluvremena Spartak je vodio sa 6:0. Gošće ni jednog trenutka nisu uspele da ugroze gol Spartaka. U drugom poluvremenu golubice su postigle još dva gola. Pobeda je mogla biti i ubedljivija, međutim domaće su dva puta pogodile prečku i dva puta je stativa zaustavila loptu.