Trinaest medalja džudista Spartaka u Temerinu

Sre, 16.11.2016 - 21:14 -- dejan.vukovic

Džudo klub Spartak sa svojim sekcijama iz Bajmoka i Čantavira, učestvovali su na 14. Medjunarodnom judo turniru “KUP YAMA-ARASHI TEMERIN 2016“.

Učešće je uzelo 293 takmičara iz 28 klubova. Pored domaćih džudista učestvovale su i ekipe iz R. Srpske i Hrvatske. Spartak je ukupno osvojio 14 medalja i tri pehara što je i najbolji rezultat turnira.

Zlatne medalje osvojili su Skočajić Aleksandar, Olah Tibor, Mateja Borojević i Košaraš Kristof. Druga mesta osvojili su Savić Aleksandar i Nikolina Pavić dok su treća mesta i bronzane medalje osvojili: Vukas Despot, Zaboš Žombor, Milica Kosanović, Nikolina Tatalović, Stefković Ana, Tamara Tanasković, Anja Marković i Mihajlo Djukić.

Spartak je sa sekcijama iz Bajmoka i Čantavira osvojio i tri pehara za najbolju ekipu poletaraca, najbolju ekipu mladjih pionira, kao i pehar za najmasovniju ekipu turnira. Ekipu su predvodili treneri: Atila Radvanski, Marton Robert i Vladimir Tanasković.