Leteći Bajmočani savladali Novi Sad

Uto, 09.10.2018 - 22:56 -- dejan.vukovic

Leteći Bajmočani - Novi Sad 6:5 (1:2)

Bajmok. Gledalaca oko 100. Sudije: Radić Stefan, Tošić Vladimir i Vujić Predrag.  Strelci: Maravić Zdravko (8., 22., 26. i 39. min) Stanić Rade u 23. min i Jerković Đorđe u 39. minutu za Leteće Bajmoćane. Kostić Aleksandar u 14., Kočović Stefan u 20. i 40. minutu. Ilić Vladan u 32. i 40. minutu.

Leteći Bajmočani: Banjanin Nikola, Stanić rade, Maravić Zdravko, Čvoro Vladimir, Šušnjar Marjan - Kuveljić Nikola, Maravić Marko, Vunjak Dušan, Maravić Petar, Jerković Đorđe, Kravac Danijel, Trbović Dane, Ristić Stefan.

Novi Sad: Bečelić Vlada, Kostić Aleksandar, Ilić Vladan, Vukalović Marko, Kočović Stefan - Pudar Milan, Katana Marinko, Bogdanov Nemanja, Raičević Mihajlo, Mijanović Vukašin.

Novoosnovani FUTSAL klub Leteći Bajmočani ostvario je drugu prvenstvenu pobedu u ovoj sezoni i sa maksimalnim učinkom se nalazi na deobi prvog mesta u Futsal ligi Vojvodine grupa Zapad.

Bajmočani su do pobede došli nakon rezultatskog preokreta pošto su nakon prvog poluvremena gubili sa 2:1. Početkom drugog poluvremena sa dva goila Zdravk aMaravića te pogotkom Stanić Radeta bajmočani su preokrenuli rezultat u svoju korist na 4:2. Ilić Vladan donosi rezultatsku neizvesnot smanjivši na 4:3, da bi dva minuta pre kraja Maravić Zdravko, svojim četvrtim golom na utakmici, i Jerković Đorđe povećali prednost na nedostižnih 6:3. U poslednjoj minutu Novi Sad je uspeo da postigne dva gola i time samo ublaži poraz za konačnih 6:5.

U sledećem 3. kolu Leteći Bajmočani gostuju ekipi Apa Futsal iz Apatina. Biće tu susret dve jedine ekipe u Ligi sa maksimalnim učinkom do sada.