Poraz fudbalera Spartaka u poslednjoj pripremnoj utakmici

Ned, 04.02.2024 - 17:41 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartaka poraženi su u poslednjem pripremnom meču pred nastavak prvenstva u Super ligi Srbije. Subotičene je na Gradskom stadionu u Subotici savladala drugoligaška ekipa Inđije sa 2:0.

Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri u kojem je Spartak imao više prilika. U nastavku utakmice gosti su bili konkretniji, poveli su u 58. minutu golom Slaviše Stojanovića. Spartak nije uspeo da dođe do izjednačujućeg pogotka da bi u samom finišu utakmice Uroš Kojić postigao gol za konačnih 0:2.

Super liga Srbije nastavlja se sledeće nedelje. U nastavku prvenstva Spartak Ždrepčeva krv u ponedeljak 12. februara igra protiv Napretka u Kruševcu.

Spartak Ždrepčeva Krv: Vulić, Stanojev, Martinović, Bogićević, Prijović, Babić, Lukić, Tomović, Todoroski, Bijelović, Mudrinski.