MOK Spartak - Banat 3:0

Pet, 30.03.2007 - 17:30 -- dejan.vukovic

U predposlednjem kolu Mini lige za odbojkaše Spartak je došao do važne pobede protiv ekipe Banata, i sa time i teoretski izbegao i baraž za opstanak u društvu najboljih. Spartak-Banat 3:0 (25:17, 25:10, 25:18) 75:45.

Radovi u školskoj bašti OŠ "Ivan Milutinović"

Čet, 29.03.2007 - 13:00 -- dejan.vukovic

Proleće i lepo vreme mami vredne ratare na početak poljskih radova ,pa su se tako ovih dana u velikom poslu našli i učenici OŠ Ivan Milutinović iz Male Bosne. U okviru školskog dvorišta mladi ove škole imaju sopstvenu baštu o kojoj se sami brinu i sve potrebne radove obavljaju sami.

Srbija - Portugal 1:1

Sre, 28.03.2007 - 21:00 -- dejan.vukovic

U Beogradu na prepunoj Marakani odigran je kvalifikacioni meč za prvenstvo sveta između Srbije i Portugala.Rezultat je bio 1:1 (1:1) oba gola su postignuta u prvom poluvremenu. Poveo je Portugal već u četvrtoj minuti susreta preko Mendesa a izjednačujući gol je postigao Janković u 37 min. Deo atmosfere koja je bila na našem najvećem stadionu možete pogledati kroz priložene fotografije.

MOK Spartak - Mladi Radnik 3:2

Uto, 27.03.2007 - 18:00 -- dejan.vukovic

U okviru 4 kola mini lige Spartak je kao domaćin ugostio ekipu Mladog Radnika iz Požarevca  pobedom od 3:2 (25:23, 23:25, 25:16, 15:25, 15:12) plavo-beli golubovi su se donekle revanširali za poraz u subotu u polufinalu Kupa Srbije kada su sa istim rezultatom poraženi od požarevljana.

Alojzije Stantić u OŠ "Ivan Milutinović"

Uto, 27.03.2007 - 15:00 -- dejan.vukovic

Učenici OŠ "Ivan Milutinović"  ugostili su Alojzija Stantića, velikog poznavaoca običaja i istorije Bunjevaca Hrvata. Tema razgovora odnosno predavanja bili su- salaši.

koktel

Uto, 27.03.2007 - 12:30 -- dejan.vukovic

Prijem subotičkih sportista

Uto, 27.03.2007 - 12:00 -- dejan.vukovic

U Gradskoj kući danas je bio organizovan prijem za sve subotičke sportiste koji su dobili nacionalno priznanje i doživotne sportske penzije za ostvarene velike sportske rezultate osvajanjem medalja na Olimpijadama, Svetskim i Evropskim prvenstvima. Subotica je prvi grad koji se na ovaj način zahvalila svojim sugrađanima sportistima koji su osvajači medalja na velikim takmičenjima.