Prvi poraz odbojkaške reprezentacije u Evropskoj ligi

Sub, 26.06.2010 - 19:00 -- dejan.vukovic

Srbija -Bugarska 1:3 (24:26, 25:19, 25:20 i 25:18).

Seniorke Srbije pretrpele su prvi poraz u A grupi Evropske lige 2010. Bugarska je večeras u drugoj utakmici III vikenda, u Subotici, savladala Srbiju sa 3:1, po setovima 24:26, 25:19, 25:20 i 25:18, posle 103 minuta igre. Utakmica je odigrana u dvorani Dudova šuma u prisustvu 2800 gledalaca, a sudili su Rudina Omari iz Albanije i Mehmet Demirdelen iz Turske.

Odbojkašice Srbije do pobede posle pet setova

Pet, 25.06.2010 - 21:00 -- dejan.vukovic

Srbija-Bugarska 3:2 (25:13, 25:23, 22:25, 20:25 i 15:12).

Seniorke Srbije zabeležile su petu uzastopnu pobedu u A grupi Evropske lige 2010. One su večeras u prvoj utakmici III vikenda, u Subotičkoj Hali sportova savladala Bugarsku sa 3:2, posle 125 minuta igre. Utakmica je odigrana u  u prisustvu 2700 gledalaca, a sudili su Mehmet Demirdelen iz Turske i Rudina Omari iz Albanije.

3. kolo Evropske lige u Subotici

Čet, 24.06.2010 - 12:00 -- dejan.vukovic

Subotica je ponovo domaćin najboljim odbojkašicama Srbije koje u Hali sportova igraju protiv najbolje selekcije Bugarske u okviru 3 vikenda A grupe Evropske lige. U Subotici se sastaju do sada jedine dve neporažene reprezentacije u našoj grupi . Povodom predstojećeg događaja održana je press konferencija na kojoj su prisustvovali Nemanja Simović, član gradskog veća zadužen za sport, omladinu i turizam, Petar Dočev drugi trener Bugarske reprezentacije, Zoran Terzić, prvi trener Srbije i kapiten Maja Ognjenović.

Najveći uspeh odbojkašica Spartaka

Sre, 21.04.2010 - 21:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Crvena Zvezda 0:3 (18:25, 18:25, 14:25).

Nije bilo iznenađenja u trećem meču finalne serije plej-ofa za odbojkašice. Ekipa Crvene zvezde je potvrdila sjajnu formu, a u sezoni okončanoj bez poraza u oba domaća takmičenja sigurno su "crveno-bele" zaslužile zlatne medalje. Pobedom Beograđanki od 3:0 spuštena je zavesa na domaća takmičenja.

Odbojkašice Spartaka plasirale se na finalni turnir Kupa

Sre, 17.02.2010 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Klek 3:0 (25:17, 25:23, 25:22).

Pobedom od 3:0 nad Klekom u revanšu četvrtfinalne utakmice (u prvom meču 3:2 za Klek) odbojkašice Spartaka potvrdile su ovogodišnji kvalitet i plasirale se na završni finalni turtnir Kupa Srbije. Subotička publika mogla je da uživa u današnoj odbojkšakoj predstavi utakmici koja je obilovala rezultaskim preokretima, lepim potezima i pre svega odličnoj igri uodbrani domaćih odbojkašica.

Odbojkašice Spartaka u Francuskoj: Prvi trening

Pon, 01.02.2010 - 21:30 -- dejan.vukovic

Odbojkašice Spartaka doputovale su u Francusku na revanš meč osmine finala Čelendž kupa, u kome se sastaju sa ekipom Istres. Pre nedelju dana u Subotici u njihovom prvom okršaju bilo je 3:1 u korist Spartaka, tako da im je za dalji prolaz potrebno da osvoje dva seta.

Ukoliko ostvare plasman u četrvtfinale biće to najbolji plasman u istoriji subotičkih kluba.

Odbojkašice Spartaka pobedile Francuskinje

Sre, 27.01.2010 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Istres 3:1 (25:19, 25:17, 23:25, 25:17.

Odbojkašice Spartaka pred 2500 ljubitelja ženske odbojke u subotičkoj Hali sportova pobedile su francusku ekipu Istres u osmini finala CEV Chalange kupa sa 3:1.