160 godina Male gostione (2. deo)

Pet, 30.11.2012 - 23:30 -- dejan.vukovic

Večeras je u restoranu Mala Gostiona na Paliću održano gala veče u čast 160 godina "Male gostione". Specijalni gost večeri bio je Zvonko Bogdan, koji je održao dvočasovni koncert. Nakon Zvonka, goste je zabavljao tamburaški orkestar "Ravnica".

160 godina Male gostione (1. deo)

Pet, 30.11.2012 - 23:00 -- dejan.vukovic
Zvonko Bogdan

Neočekivan poraz odbojkašica od Železničara

Pet, 30.11.2012 - 19:00 -- dejan.vukovic

NIS Spartak - Železničar 2:3 (22:25, 23:25, 25:23, 25:22, 10:15).

Dvorana: HS "Dudova šuma". Gledalaca: 250. Sudije: Dejan Rogić i Vladimir Cvetković (obojica iz Beograda). Trajanje meča: 115 minuta.

NIS SPARTAK: Trnić 14, Helić 26, Antanasijević, Medić 10, T. Matić 13, Oluić 14 , Memišević (libero), Raonić 1, Cvetićanin 5, D. Matić (libero), Vujčin, Radakov. Trener: Damir Petković.

Rukometaši Spartaka u finalu Kupa Vojvodine

Sre, 28.11.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Nova Pazova 33:20 (18:11)

Polufinale Kupa Vojvodine. Hala sportova u Subotici. Gledalaca: 300. Sudije: Mandić Ivan, Kovačić Nemanja (obojica Novi sad), delegat: Kosanović Danijela.

Sedmerci: Spartak Vojput 3/2, Nova Pazova 7/1. Isključenja: Spartak Vojput 6 minuta, Nova Pazova: 6 minuta.

Vaterpolisti u finišu ispustili pobedu

Spartak Prozivka - Partizan II  5:7 (1:0, 2:1, 0:1, 2:5)

Subotica, bazen SRC "Prozivka", gledalaca: oko 50. Sudije: Dušan Jovanovski i Vladimir Dvornić.

Spartak Prozivka: Pavasović, Prolić, Bogdanović 2, Nickić 1, Konjević, Kondić, Ivošević 1, Crnković, Kostić 1, Aleksić, Ranković, Videc, Milošević. Trener: Ludvig Vil.

Partizan II: Brakočević, Dukić, Jović, Bakić 1, Jelača, Lazić, Jovanović 1, Japundžić, Janković 3, Radojević, Mikić, Velkić 2, Trišić. Trener: Miloš Ćirić.

Radio Subotica ostaje u vlasništvu grada

Sre, 28.11.2012 - 15:00 -- dejan.vukovic

Radio Subotica je stvorena kao javni servis građana i kroz privatizaciju bi se dovelo u pitanje funkcionisanje tog servisa, a to nije u interesu građana, rekao je danas prilikom posete Radio Subotici pokrajinski sekretar za kulturu i informisanje Slaviša Grujić.

- Mi prihvatamo da je došlo vreme za privatizaciju medija, ali se isto tako moraju uvažiti specifičnosti Vojvodine, da Radio Subotica emituje program na nekoliko jezika. Ko bi privatnika naterao da radi to što Radio Subotica sada radi kao javni informativni servis građana - rekao je Grujić.

Sledi finale akcije - Igre bez granica

Sre, 28.11.2012 - 11:00 -- dejan.vukovic

Akcija "Igre bez granica", za učenike osnovnih škola koje se održava na bazenu SRC Prozivka dolazi u završnu fazu. Preostalo je da se održi finalno takmičenje na kojem će učestvovati 7 osnovnih škola sa ukupno 100 dece. Finale je na programu 08. decembra sa početkom od 18h, gde će osnovci kroz četiri igre u vodi pokazati svoje umeće i brzinu.

Odbojkaši u četvrtfinalu Kupa Srbije

Uto, 27.11.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Železničar (25:22, 25:15, 25:18)

Subotica, Hala sportova, gledalaca: oko 300. Sudije: Boris Kolarević i Robert Leko.

Spartak: Crnjanski 1, Janačkov 4, Vidakov (libero), Janjić 7, Elezović, Konkolj (libero), Marković 3, Kecman 11, Pualić, Medić 14, Kuburović 9, Stojković 7. Trener: Goran Ilić.

Železničar: Brajović, Matić 5, Samardžić 6, Babić, Bubulj 5, Lojaničić (libero), Jezdimirović 4, Božović, Bogić 5, Stojanović 2, Jovanović 8, Kolarević. Trener: Srđan Stefanović.

Deseta pobeda u nizu rukometaša Spartaka

Ned, 25.11.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Mladost TSK - Spartak Vojput 20:23 (12:11)

Subotički rukometaši ostvarili su desetu prvenstvenu pobedu u nizu, pobedivši večeras u Temerinu ekipu Mladosti sa 23:20 posle velike borbe i rezultatskog preokreta pošto su na poluvremenu gubili sa 12:11.

Odličan rezultat Subotičkih boksera

Ned, 25.11.2012 - 19:00 -- dejan.vukovic

Mlada bokserska reprezentacija Srbije učestvovala je na međunarodnom turniru u Ukrajini. Za boje nacionalnog tima veoma uspeno su nastupila dva Subotičanina iz bokserskog kluba Spartak Denis Memetović i Florijan Sabo. Pored njih reprezentaciju su još sačinjavali Aleksandar Vučkovic, Milan Osadkovski i Radoslav Pavlov.