HosanaFest 2012: Jer, kad sam slab, onda sam jak

Ove gdine je odrzana sedmi po redu HosanaFest 2012. Kao i do sada održan je u Hali sportova sa početkom u 20 časova. Ove godine je petnaest izvođača nastupilo. "Matheus" - "Uzdam se u Tebe" je ove godine odneo glavnu nagradu.

Plasman HosanaFesta 2012:

Hosanafest 2012: Tko pjeva, duplo moli

Ned, 23.09.2012 - 20:00 -- nada.sudarevic

U Subotici održan sedmi Hosanafest - Tko pjeva, duplo moli

»Uzdam se u Tebe« naziv je pobjedničke pjesme sedmog Festivala hrvatskih duhovnih pjesama Hosana. Pjesmu su izveli članovi VIS-a »Matheus« iz Bizovca, glazbu je skladala Sandra Lovrinčević, a stihove pjesme je napisao vlč. Marin Knežević. Festival je održan u prošlu nedjelju, 23. rujna, u subotičkoj Dvorani sportova pod geslom »Jer, kad sam slab, onda sam jak«.

Fudbalerke Spartaka napunile mrežu Bečeja

Ned, 23.09.2012 - 17:00 -- dejan.vukovic

Žfk Spartak - Novi Bečej 13:0 (10:0)

Fudbalerke Spartaka savladale su ekipu Novog Bečeja u utakmici 5. kola Prve lige Srbije za žene sa ubedljivih 13:0. Od samog početka Subotičanke su nametnule svoj ritam, što je rezultovalo sa dva brza gola Nevene Damjanović u 7. i 8. minutu. Do kraja prvih 45 minuta fudalerke Spartaka postigle su još 8 golova tako da se na odmor otišlo sa prednošću od 10:0. U nastavku susreta šef struke Boris Arsić šansu je dao i ostalim igračicama. Na kraju veoma ubedljivih 13:0.