Fudbaleri na promociji Lige bez briga

Uto, 18.12.2012 - 12:00 -- dejan.vukovic

U čitaonici Gradske biblioteke u Subotici danas je promovisan roman "Liga bez briga" pisca Mirka S. Markovića. Radi se o romanu za mlade u kojem je glavni junak mladi fudbaler Fk Spartak. To je bio jedan od razloga da knjigu u prepunoj čitaonici promovišu i standardni prvotimci Spartak Zlatibor vode, golman Branimir Aleksić i napadač Aleksandar Nosković.

Spartak i Partizan podelili bodove

Sub, 01.12.2012 - 16:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Partizan 2:2 (0:1)

Fudbaleri Spartak Zlatibor vode uspeli su da izvuku nerešen rezultat protiv Partizana, jesenjeg prvaka, uprkos činjenici da su u 78. minutu imali dva gola zaostatka.

Fudbaleri ispali iz Kupa nakon penal lutrije

Sre, 21.11.2012 - 16:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Vojvodina  (1:1, 1:0) penalima 4:6

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 1.500. Sudija: Milorad Mažić (Vrbas), pomoćnici: Igor Radojčić, Milovan Ristić (obojica iz Beograd). Žuti kartoni: Popara, Bratić (Spartak Zlatibor voda), Radoja (Vojvodina).

Strelci: 1:0 Puškarić u 31. minutu (Spartak Zlatibor voda), 1:1 Abubakar u 89. minutu (Vojvodina)
Penali: 0:1 Jokić, 1:1 Torbica, 1:2 Bojović, 2:2 Kovačević, 2:3 Meleg, 3:3 Bratić, 3:4 Stevanović, 3:4 Puškarić prečka, 3:5 Abubakar

FK Spartak Zlatibor voda obeležio svetski dan deteta

Uto, 20.11.2012 - 10:00 -- dejan.vukovic

FK Spartak Zlatibor voda je obeležio svetski Dan deteta posetama škola. Juče su obišli OŠ Matko Vuković gde su decom romske nacionalnosti koji pohađaju ovu školu odigrali fudbalsku utzakmicu u izmešanom sastavu zajedno sa polaznicima škole fudbala Spartak Zlatibor voda. Danas su nastavili sa akcijom posetom osnovnoj i srednjoj školi "Žarko Zrenjanin", koju pohođaju deca ometena u razvoju.

Noskovićev het-trik za tri nova boda

Sub, 17.11.2012 - 16:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Jagodina 3:1 (0:1).

Subotičani su nastavili sjajni niz rezultata, danas najviše zahvaljujući Aleksandru Noskoviću koji je postigao čak tri gola u poslednjih deset minuta igre i totalno preokrenuo rezultat.

Fudbaleri Spartak Zlatibor vode u četvrtfinalu Kupa

Sre, 24.10.2012 - 17:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Metalac 0:0 (penalima 8:7)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 500. Sudija: Dragan Krstić (Beograd), pomoćnici: Milan Milovanović (Smederevo), Darko Karanović (Beograd), žuti kartoni: Babić, Mišić (Metalac).

Podela hrane za najugroženije

Sre, 17.10.2012 - 11:30 -- dejan.vukovic

Povodom Međunarodnog dana borbe protiv gladi Crveni krst Subotica u saradnji sa Centrom za socijalni rad organizovao je distribuciju i podelu 1.451 malih i velikih paketa hrane i higijene u 35 mesnih zajednica.

Fudbaleri Spartaka učestvovali u humanoj akciji podele namirnica

Uto, 16.10.2012 - 15:15 -- dejan.vukovic

Fudbalski klub Spartak Zlatibor voda humano će obeležiti 17. oktobar svetski dan siromaštva u svetu. Zajedno sa vernim sponzorima kluba, Zlatibor vodom i Higlom, fabrikom smrznute hrane iz Horgoša prikupili su i donirali Crvenom Krstu namirnice za 1.100 obroka. Prisutni su bili i prvotimci Slobodan Novaković, Marko Adamović, Dino Šarac i Borko Veselinović koji su učestvovali u istovaru i predaji namirnica u magacin Crvenog Krsta.

Spartak Zlatibor voda napunio mrežu Jadrana

Uto, 16.10.2012 - 15:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Jadran (Feketić) 8:1 (5:0)

Teren SC Janko Pejanović na Paliću. Gledalaca: oko 50. Sudija: Paštar Bojan (Subotica)

Strelci: Nosković 2., 21. i 37. min., Veselinović 3. i 40. min., Đorđević 68. min, Milivojev 86. min. i Milić 90. min (Spartak Zlatibor voda), Ćetković 78. min. (Jadran)

Spartak Zlatibor voda: Stijaković, Farkaš, Milenović, Antonijević, Đorđević, Pršić, Jočić, Milić, Veselinović, Milivojev, Nosković (cap.) Igrali još: Bogdanović, Jondić, Bjedov.

Velika pobeda Spartaka nad Crvenom Zvezdom

Ned, 07.10.2012 - 18:00 -- dejan.vukovic

Spartak Zlatibor voda - Crvena Zvezda 3:0 (3:0)

Fudbaleri Spartak Zlatibor vode odigrali su odličnu utakmicu protiv Crvene Zvezde, posebno u prvih četrdeset pet minuta kada su postigli čak tri gola i totalno slomili otpor Beograđana. Subotičani su tako nastavili odličan niz dobrih rezultata od dolaska novog šefa Kurćubića.Prazniku fudbala na Gradskom stadionu uživalo je 7500 gledalaca.