Pon, 28.02.2022 - 21:42 -- branka.milojevic

Svake poslednje srede u februaru mesecu u našoj školi se, sada već tradicionalno, obeležava Dan ružičastih majica. Svi učenici naše škole, kroz različite aktivnosti sa svojim učiteljima i odeljenjskim starešinama, učestvovali su u radionicama na temu borbe protiv vršnjačkog nasilja. Većina zaposlenih i učenika naše škole obukli su ružičaste majice u kojima su se fotografisali ispred tematski uređenog ulaznog panoa. Na času likovne kulture učenici su pravili bedževe u vidu malih ružičastih majica, kao simbol borbe protiv vršnjačkog nasilja.

Tri medalje stonotenisera Spartak Infostuda

Pon, 28.02.2022 - 18:19 -- dejan.vukovic

Stonoteniseri Spartak Infostuda osvojili su tri medalje na prvenstvu Vojvodine koje je održano u Beočinu. Sve tri medalje osvojili su u igri parova.

Marković Nemanja i Matković Miloš su u kadetskoj kategoriji u igri parova osvojili prvo mesto. Kapiten seniorske ekipe subotičana Stefan Kostadinović sa Markom Konstadinovim (STK "Vršac) osvojio je prvo mesto u igri parova u seniorskoj kategoriji. Kostadinović je pored zlatne osvojio i bronzanu medalju u igri mešovitih parova sa Gvozdenović Katarinom( STK "Domboš").

Održano 12. Prelo sićanja

Pon, 28.02.2022 - 10:05 -- nikola.tumbas

Program se sastojao od okupljanja u centru grada Subotice, kod spomenika Presvetog Trojstva, od svete mise u franjevačkoj crkvi i od pokladne zabave i druženja u prostorijama HKC-a „Bunjevačko kolo“.

Završena Mini Maksi liga za tri generacije

Ned, 27.02.2022 - 20:17 -- dejan.vukovic

Mini Maksi liga ulazi u završnicu takmičenja. U subotu 26. februara održan je finalni dan za tri generacije 2010, 2011 i 2014 godište.

Odlični plivači Spartak Prozivke na takmičenju u Novom Sadu

Sub, 26.02.2022 - 21:55 -- dejan.vukovic

U subotu, 26.februara u Novom Sadu je održano plivačko takmičenje "Liga mladih plivača Vojvodine 2022.", gde je nastupilo preko 310 takmičara iz 16 klubova Vojvodine.

Plivački klub "Spartak - Prozivka" iz Subotice je nastupio sa 31 plivačem, 16 dečaka i 15 devojčica koji su bili odlični i zauzeli prvo mesto po broju medalja, osvojivši ih čak 27: 12 zlatnih, 10 srebrnih i 5 bronzanih medalja. Po broju bodova su zauizeli drugo mesto. Istakao se Ujvari Leon osvojivši pet zlatnih medalja.

Osvajači medalja su sledeći:

ZLATNA MEDALJA:

Fudbaleri Spartaka poraženi od Čukaričkog

Sub, 26.02.2022 - 10:39 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartaka nisu uspeli da prekinu loš niz, iako su na terenu delovali puno bolje u odnosu na protekla dva susreta nastavka prvenstva.