Peta uzastopna pobeda odbojkašica Spartaka

Sub, 24.12.2022 - 02:03 -- dejan.vukovic

Odbojkašice Spartaka nanizale su petu uzastopnu pobedu. Večeras su u Hali sportova savladali ekipu Omladinca sa 3:1 te potvrdili da se nalaze u dobroj formi.

Odbojkašice Spartaka nastavile pobednički niz

Pet, 16.12.2022 - 23:12 -- dejan.vukovic

Odigran je uzbudljiv meč u subotičkoj Hali sportova. Borbene odbojkašice Inđije dobile su prva dva seta, međutim Subotičanke su uspele da se uzdignu iz te situacije, dobile preostala tri seta i nastavile seriju prvenstvenih pobeda.

Odbojkašice Spartaka savladale Partizan

Ned, 11.12.2022 - 13:12 -- dejan.vukovic

Odbojkašice Spartaka nanizale su treću uzastopnu pobedu. Nakon Tenta i Batajnice subotičanke su juče savladale ekipu Partizana u Beogradu.

Odbojkašice Spartaka savladale Tent posle preokreta

Pon, 28.11.2022 - 16:03 -- dejan.vukovic

Odbojkašice Spartaka iznenadile su ekipu Tenta u 8. kolu Super lige. Subotičanke su posle vodstva domaćih igračica od 2:0 uspele da preokrenu rezultat u svoju korist i nakon uzbudljivog petog seta da dođu do važne pobede.

Odbojkašice Uba slavile u Subotici

Sub, 19.11.2022 - 18:18 -- dejan.vukovic

Nije bilo iznenađenja u Subotici, odbojkašice Uba savladale su subotičanke sa maksimalnih 3:0. Spartak je dobro započeo svaki set, međutim dozvolile su protivnicama da im u finišu preokrenu rezultat i na kraju ubedljivo trijumfiju.

Odbojkašice Spartaka slavile u Novom Sadu

Ned, 06.11.2022 - 19:38 -- dejan.vukovic

Odbojkašice Spartaka u dvorani Sportskog centra Vojvodina sa maksimalnih 3:0 savladale su kao gošće ekipu Novog Sada u okviru 4. kola odbojkaške ženske super lige.

Prvi dan memorijalnog turnira Josip Marković

Uto, 13.09.2022 - 22:34 -- dejan.vukovic

Ženski odbojkaški klub Spartak domaćin je desetog Memorijalnog turnira u odbojci „Josip Marković – Josa“ koji čuva sećanje na ovog vrednog i uspešnog sportskog radnika, posebno vezanog za žensku odbojku.