Sergej Čipak osvojio tri medalje na Prvenstvu Srbije

Sre, 05.10.2022 - 19:58 -- dejan.vukovic

Veslački klub Palić uspešno je učestvovao na Prvenstvu Srbije koje je održano na Adi Ciganliji u Beogradu tokom proteklog vikenda.

Palićani su na prvenstvu države nastupili sa trinaest svojih takmičara, koji su ostvarili zapažene rezultate osvojivši pet medalja. Istakao se Sergej Čipak osvojivši tri medalje, zlatnu u konkurenciji kadeta u disciplini skif, bronzanu među juniorima u istoj disciplini i bronzanu u paru sa Ivanom Davidom u dubl skulu za kadete.

Dve zlatne medalje Sergeja Čipaka na Balkanskom prvenstvu

Ned, 11.09.2022 - 22:12 -- dejan.vukovic

Veslač Palića Sergej Čipak nastavio je da niže dobre rezultate i osvaja medalje. Na upravo završenom Balkanskom prvenstvu koje je održano u Višegradu Sergej je osvojio dve zlatne medalje.

Održano otvoreno prvenstvo u veslanju - Subotica Open

Čet, 01.09.2022 - 15:31 -- dejan.vukovic

Na jezeru Palić u subotu 27. avgusta održano je 5. Otvoreno prvenstvo u veslanju "Subotica Open" na kojem je učestvovao veliki broj klubova iz Srbije sa blizu 200 takmičara veslača.

VK Palić na Omladinskoj ligi u veslanju

Čet, 04.08.2022 - 09:48 -- darko.kovacevic

Takmičenje je proteklo u skoro idealnim uslovima za veslače, sa veoma malo vetra. Naši veslači su i na ovom takmičenju bili veoma uspešni. Za neke od njih ovo je bilo prvo takmičenje van Palića.

Danubius najbolji na veslačkoj regati Vojvodina Open

Pon, 04.07.2022 - 19:15 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda je na Palićkom jezeru održana jubilarna 60. regata Vojvodina Open, međunarodno veslačko takmičenje, koje je istovremeno bilo i prvenstvo Vojvodine.

Najava 60. Internacionalne veslačke regate

Pet, 01.07.2022 - 10:16 -- darko.kovacevic

Subotica će ovaj vikend biti centar zbivanja veslačkog sporta u Srbiji. 60. internacionalna regata Vojvodina Open biće održana na regatnoj stazi na jezeru Palić

Veslači uspešni na 3. kolu Omladinske lige

Uto, 21.06.2022 - 22:00 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda u Čurugu se održano treće kolo Omladinske lige u veslanju na kojem su uspešno nastupili takmičari Veslačkog kluba Palić.

Dve zlatne medalje Sergeja Čipaka

Pon, 13.06.2022 - 08:16 -- dejan.vukovic

Takmičar Veslačkog kluba Palić, Sergej Čipak je proteklog vikenda u dresu reprezentacije Srbije osvojio dve zlatne medalje na Internacionalnoj regati koja je održana na Bledu (Slovenija).

Jedini reprezentativac kluba sa Palića zlatne medalje na Bledskoj regati osvojo je u kategoriji skif za kadete i u kategoriji četverac skul za kadete gde je nastupao zajedno sa Markom Marićem iz Danubiusa 1885, Ognjenom Dobrićem iz Grafičara i Lazarom Živanovićem iz Smedereva