Luka Vidović bronzani na prvenstvu Srbije

Čet, 24.11.2022 - 15:50 -- dejan.vukovic

Subotičanin Luka Vidović osvojio je medalju na 17. pojedinačnom državnom prvenstvu u stonom tenisu za osobe sa invaliditetom koje je održano u Novom Sadu.

Kadeti STK Spartak vicešampioni države

Pon, 20.06.2022 - 16:36 -- dejan.vukovic

Subotica je bila domaćin ekipnog prvenstva u stonom tenisu za kadete, uzrast do 15 godina na kojem su takmičari Stonoteniskog kluba Spartak Infostud osvojili drugo mesto

Subotica domaćin Top 12 turnira za kadete

Pon, 13.06.2022 - 10:13 -- dejan.vukovic

U Stonoteniskom centru u Subotici održan je završni Top 12 turnir za kadete i kadetkinje, u subotu i nedelju, 11. i 12. juna.

Preminuo Bela Mesaroš

Čet, 07.04.2022 - 15:24 -- dejan.vukovic

In memoriam - Bela Mesaroš (1952-2022)

U Subotici je, u sedamdesetoj godini života, preminuo Bela Mesaroš, čuveni stonoteniser, trener i sportski radnik, državni reprezentativac i osvajač brojnih odličja i priznanja.

Kao igrač Spartaka okitio se titulom državnog prvaka, ali i dva puta sa titulom pobednika Kupa sajamskih gradova. Sa reprezentacijom Jugoslavije stigao je do evropske bronze, zajedno sa Šurbekom i Karakaševićem, a bio je i šampion Balkana.