Odlični rukometaši Spartak Vojputa

Sub, 29.10.2016 - 23:14 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojputa lakše nego što su očekivali savladali su ekipu Metaloplastike, prošlogodišnjeg vicešampiona sa 30:19. Subotičani su lako kontrolisali celu utakmicu i na kraju zasluženo slavili.

Šampion Srbije savladao Spartak Vojput

Ned, 23.10.2016 - 01:56 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojputa nisu upeli da iznenade šampiona države. Odlično su počeli susret, međutim u poslednjih deset minuta prvog poluvremena su dozvolili domaćinu da preokrene rezultat i povede sa tri gola što su do kraja susreta održavali.

Rukometaši Spartak Vojputa gostuju ekipi Vojvodine

Čet, 20.10.2016 - 22:39 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojpiut u 8. kolu Super rukometne lige Srbije gostuju aktuelnom prvaku Srbije, ekipi Vojvodine. Utakmica se igra u Novom sadu u SC „Slana Bara“ u subotu 22. oktobra sa početkom od 18:45h.

Rukometaši slavili u Velikoj Plani

Ned, 16.10.2016 - 02:06 -- dejan.vukovic

Kako su i najavljivali subotički rukometaši su u ovaj meč ušli sa velikom željom da se iskupe za prošlonedeljni kiks pred svojom publikom i izgubljenim bodom. Mlada ekipa Spartak Vojputa pokazala je svoj kvalitet i na kraju zasluženo slavila.

Spartak Vojput podelio bodove sa Rudarom

Pon, 10.10.2016 - 01:12 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput osvojio je bod u duelu sa Rudarom iako su tokom celog drugog poluvremena bili u stalnom vodstvu i tri minuta pre kraja imali tri gola viška.

Spartak Vojput u nedelju dočekuje Rudar

Pet, 07.10.2016 - 23:25 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojputa u okviru 6. kola dočekuju ekipu Rudara. Meč se igra u netipičnom terminu za subotičane u nedelju 9. oktobra od 19 časova.

Dve uvodne pobede drugog tima Spartak Vojputa

Čet, 06.10.2016 - 21:11 -- dejan.vukovic

Drugi tim rukometnog kluba Spartak Vojput takmiči se u Bačkoj ligi gde su zabeležili odličan start ovogodišnjeg prvenstva. Sa dve uverljive pobede slavili su u prva dva kola.

Sloga se revanširala Spartak Vojputu

Ned, 02.10.2016 - 14:24 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput doživeo je drugi prvenstveni poraz u utakmici 5. kola od Sloge u Požegi. Subotičani su tokom celog meča jurili rezultat i deset minuta pre kraja bili nadomak preokreta, međutim nisu tada iskoristili dva vezana napada što su požrtvovani domaćini kaznili