Fk Spartak- Fk Bačka 3:0 (2:0)

Sub, 27.10.2007 - 14:30 -- dejan.vukovic

U subotu 27.10 na Gradskom stadionu u okviru 12. kola Srpske lige grupa Vojvodina domaći Spartak je ugostio FK Bačku iz Bačke Palanke i posle devedeset minuta igre sasvim zasluženo pobedio sa 3:0.

Fk Spartak - Fk Vršac 1:0 (0:0)

Sub, 13.10.2007 - 15:00 -- dejan.vukovic

U okviru desetog kola Srpske lige na Gradskom satadionu domaći fudbaleri Spartaka su savladali Fk Vršac sa 1:0.

Fk Spartak - Fk Zlatibor Voda 1:1 (0:0)

Ned, 05.08.2007 - 18:00 -- dejan.vukovic

Danas su na Gradskom stadionu u okviru priprema za predstojeću sezonu snage odmerili fudbaleri Spartaka i Zlatibor Vode. Rezultat posle devedeset minuta igre je bio 1:1. Po pruženoj igri treneri obe ekipe mogu biti zadovoljni. Jesenji deo prvenstva počinje 14. avgusta a dotle će obe ekipe imati još par kontrolnih utakmica da se što bolje pripreme za takmičenje u Srpskoj ligi grupa Sever.

Fk Spartak - Fk Bečej 7:0 (2:0)

Sre, 01.08.2007 - 18:00 -- dejan.vukovic

U sklopu priprema za nastupajuću sezonu u Srpskoj ligi grupa "Vojvodina" Spartak je na gradskom stadionu ugostio ekipu Bečeja i ubedljivo ih pobedili. Plavi golubovi pod vodstvom novog šefa stručnog štaba Radivoja Đurovića-Ganje bili su veoma efikasni. Strelci za Spartak su bili Crkvenjakov u 12. i 17 min., Milčić u 47. i 56., Milunović u 66, Nimčević u 71 i Strapak u 78 minutu.

U prvom kolu koje se igra 18. avgusta Spartak igra kući protiv Proletera iz Novog Sada.

Sportska saradnja Fk Spartak i Fk Zlatibor Voda

Sre, 01.08.2007 - 10:00 -- dejan.vukovic

U hotelu "Gloria" danas je potpisan ugovor o saradnji dva fudbalska kluba. U prisustvu Tomislava Karadžića kao predsednika FSV poslovnu saradnju su potpisali Dejan Rajić ispred FK "Spartak i Dragan Simović ispred FK "Zlatibor Voda". Dugo su ova dva kluba letos pregovarala o mogućuj fuziji do koje na kraju ipak nije došlo ali ovim ugovorom izgladili su se svi nesporazumi i stvoreni su uslovi za napredak subotičkog fudbala.

FK Spartak-Vlasina 1:2 (1:1)

Ned, 03.06.2007 - 17:00 -- dejan.vukovic

U poslednjem 38. kolu prve lige Srbije Spartak je na svom terenu ugostio ekipu Vlasine. U rezultatski nebitnoj utakmici za oba rivala gosti su bili uspešniji i slavili sa 2:1.

FK Spartak - FK Rad 0:2

Sub, 05.05.2007 - 17:00 -- dejan.vukovic

Danas je u okviru 32. kola 1. fudbalske lige "Telekom Srbija" domaći Spartak ugostio ekipu Rada  od koje je posle devedeset minuta igre poražen sa 2:0.

Promena trenera u FK Spartak

Pet, 20.04.2007 - 16:30 -- dejan.vukovic

Na iznenađenje svih u klubu dosadašnji trener Tomislav Sivić podneo je ostavku na mesto prvog čoveka struke plavo-belih golubova, munjevito su reagovali u vođstvu Spartaka i doveli ponovo Predraga Pejovića koji je već imao uspeha u Spartaku . On je pre par godina  iz treće lige uveo golubove u sadašnju prvu ligu Srbije. Sportski direktor Milenko Popović je na današnjem treningu igračima predstavio novog trenera, i sadašnji šef rukovodstva je odradio prvi trening sa ekipom.

Fudbal: Spartak - Obilić

Sub, 14.04.2007 - 16:00 -- urednik

Na Gradskom stadionu u Subotici konačno lepa fudbalska priča, ispričana kroz četiri gola. Glavni akteri priče bili su fudbaleri Spartaka koji su sa 4:0 (1:0) savladali beogradski Obilić, poslednjeplasiranu ekipu na tabeli Prve fudbalske lige Srbije.

Posle šanse Radojice Ristića u uvodnim minutima meča gola za 1:0 postigao je Ivan Milčić, i to u 15. minutu susreta.

FK Spartak - OFK Mladenovac 1:0 (0:0)

Sub, 17.03.2007 - 14:00 -- dejan.vukovic

Danas je Spartak na Gradskom stadionu ugostio ekipu FK Mladenovac u okviru 24 kola Prve lige Srbije. Nakon 90 minuta igre Spartak je pobedio sa 1:0 (0:0). Jedini gol na utakmici postigao je Jovan Jovanović sa bele tačke u 75 min., koji je sudija opravdano dosudio posle prekršaja golmana Mladenovca, Poleksić Dragoslava nad mladim napadačem golubova Nosković Aleksandrom.