Fudbaleri Spartaka protiv Mačve u osmini finala Kupa Srbije

Uto, 17.10.2017 - 19:00 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartaka će se u osmini finala Kupa Srbije sastati sa ekipom Mačve, odlučeno je nakon današnjeg žrebanja koje je održano u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije.

Parove je izvlačio Zoran Filipović, član stručnog štaba reprezentacije Srbije. Spartak će u osmini finala dočekati ekipu Mačve u meču koji je na programu 15. novembra. Ostali parovi se sastaju 25. oktobra kada će Crvena Zvezda i Spartak odigrati zaostalu utakmicu 9. kola Suoper lige pa su njihovi mečevi osmine finala Kupa pomereni za 15. novembar.

Parovi osmine finala Kupa Srbije:

Fudbaleri Spartaka eliminisani iz Kupa Srbije

Sre, 26.10.2016 - 23:45 -- dejan.vukovic

Subotičani nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su savladani od Voždovca sa minimalnih 1:0. Imali su igrača više od 70. minuta, ali domaćin je uspešno sačuvao minimalnu prtednost do kraja susreta.

FK Spartak obezbedio plasman u 1/8 finala Kupa Srbije

Uto, 20.09.2016 - 21:32 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartaka plasirali su se u 1/8 finala Kupa Srbije pošto su sa 3:0 savladali ekipu Bačke na njihovom terenu u Bačkoj Palanci.

Subotičani su od početka utakmice nametnuli svoj stil igre, bili su konkretniji i bolji rival tokom cele utakmice. Poveli su golom Krmara u  21. minutu, da bi nakon pola sata igre Mudrinski duplirao prednost. U nastavku susreta pobedu je overio Đorđe Ivanović golom u 62. minutu.

U drugoj utakmici koja je odigrana u utorak 20. septembra Rad je sa 1:0 savladao ekipu Dinama iz Vranja.

Fudbaleri Spartaka žele u finale Kupa

Uto, 19.04.2016 - 16:31 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartaka pokušaće da se po treći put nađu u finalu Kupa. Jedina prepreka za taj plasman im je ekipa Partizana sa kojom u sredu 20. aprila od 16:30 igraju revanš meč polufinala.

Partizan protivnik FK Spartak u polufinalu Kupa Srbije

Uto, 08.03.2016 - 13:17 -- dejan.vukovic

Uprkos lošim rezultatima u prvenstvu, FK Spartak zabeležio je odličan rezultat u Kupu Srbije plasiravši se u polufinale eliminacijom Jagodine.

Žrebanje polufinalnih parova održano je u Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije, rivale je odredio selektor najbolje reprezentacije Srbije Radovan Ćurčić. Voljom žreba Spartak se u polufinalu sastaje sa ekipom Partizana. Drugi polufinalni par je Javor Matis - Borac (Čačak).

Fudbaleri Spartaka protiv Zemuna u 1/16 finala Kupa

Uto, 13.10.2015 - 23:46 -- dejan.vukovic

Ilija Petković, bivši reprezentativac nekadašnje Jugoslavije i dva puta selektor državnog tima koji je sada savetnik predsednika Tomislava Karadžića i Izvršnog odbora FSS za fudbalska pitanja danas je u Kući fudbala u Staroj Pazovi izvukao parove 1/16 finala Kupa Srbije.

Utakmice 1/16 finala su na programu 28. oktobra i igra se jedna utakmica. Ukoliko se posle 90 minuta meč završi bez pobednika, neće se igrati produžeci, nego će se odmah izvoditi penali. Voljom žreba Spartak će se sastati sa Zemunom na njihovom terenu.

Fudbaleri Spartaka dočerkuju Proleter u Kupu Srbije

Uto, 28.10.2014 - 17:23 -- dejan.vukovic

Nakon ispuštene pobede protiv Borca fudbalere Spartaka očekuje Kup takmičenje i utakmica protiv Proletera. Meč se igra na Gradskom stadionu u sredu 29. oktobra sa početkom od 13 časova.

Spartak izbacio Partizan iz Kupa

Sre, 04.12.2013 - 18:27 -- dejan.vukovic

Spartak - Partizan 2:0 (2:0).

Gradski stadion, gledalaca: oko 4.000. Sudija: Danilo Grujić (Niš), pomoćnici: Dalibor Đurđević (Kruševac), Milan Minić (Niš). Žuti kartoni: Jovanić, Cicmil (Spartak), Malbašić, Ostojić (Partizan). Strelci: 1:0 Šarac u 11. minutu, 2:0 Nosković u 15. minutu

Spartak: Jovanić, Antonić, Radović, Cicmil, Puškarić, Kovačević (78. Vojvodić), Džugurdić (67. Farkaš), Trivunović, Torbica, Šarac, Nosković (86. Milić)