Vladimir Horvacki

Letnji turnir u malom fudbalu završen je trijumfom ekipe Kraljevina Srbija Peđa RS Auto koja je u uzbudljivom finalu u finišu susreta slomila otpor ekipe Bajmoka. Treće mesto pripalo je ekipi NTM Čikerija pobedom nad Europartnerom.

Finalni dan počeo je utakmicom za treće mesto u kojem su se sastale ekipe NTM Čikerija i Europartner. Poveo je Europartner u 8. minutu golom Lukača da bi pet minuta kasnije Lazarević doneo poravnanje rezultata. Šimić Davor donosi rezultatski preokret i vodstvo NTM Čikerije od 2:1. Početkom drugog poluvremena Lazarević svojim drugim golom dovodi svoj tim u prednost od 3:1. U samom finišu susreta Europartner je smanjio na 3:2 preko Poturice i time je postavljen konačan rezultat.