Mark Perčić treći u Sloveniji

Čet, 31.05.2018 - 16:39 -- dejan.vukovic

Biciklista Spartaka Mark Perčić je u svom prvom nastupu u reprezentativnom dresu osvojio bronzanu medalju na trci u konkurenciji kadeta koja je održana prošlog vikenda, od 25. do 27. maja, GP Idrija u Sloveniji.

Prijem fudbalerki Spartaka

Uto, 29.05.2018 - 21:40 -- dejan.vukovic

Fudbalerke Spartaka po deveti put su osvojile titulu prvaka države te ih je tim povodom u plavoj sali Gradske kuće primio Nemanja Simović, član gradskog veća zadućen za sport i omladinu.

Odlični Kik bokseri u Kikindi

Uto, 29.05.2018 - 00:28 -- dejan.vukovic

Na prvenstvu Vojvodine u full Sandi (kineski boks), održanoj u Hali Jezero u Kikindi 27. maja, učestvovalo je sedam takmičara iz Kik boks kluba “Spartak” iz Subotice osvojili su sedam medalja pod vodstvom trenera Veselina Bunčića.

Hokejaši Spartaka počeli sezonu u inlajn hokeju

Pon, 28.05.2018 - 20:19 -- dejan.vukovic

Počela je sezona takmičenja za hokejaše Spartaka u inline hokeju (hokej na rolerima) za sezonu 2018, u kojoj će subotičani učestvovati sa svim selekcijama

Drugi kasački dan

Ned, 27.05.2018 - 23:31 -- dejan.vukovic

U nedelju, 27. maja, na subotičkom Hipodromu održan je drugi trkački dan u organizaciji Konjičkog kluba Bačka. Organizatori su ljubiteljima kasača priredili devet trka, a ponovo je bogat program ponudio neke od najboljih kasača u našoj zemlji.

Deveta titula fudbalerki Spartaka

Ned, 27.05.2018 - 12:19 -- dejan.vukovic

Spartaka osvojile Fudbalerkesu osmu uzastopnu a ukupno devetu titulu prvaka Srbije. U poslednjem kolu plej ofa savladali su najvećeg ovogodišnjeg rivala, ekipu Crvene Zvezde sa ubedljivih 4:0 i time nastavile odličan niz od osam uzastopnih titula.

Rvači Spartaka ekipni pobednici seniorskog prvenstva Srbije

Sub, 26.05.2018 - 23:33 -- dejan.vukovic

Rvači Spartaka trijumfovali su na Pojedinačnom prvenstvu Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom koje je održano u subotičkoj hali sportova.

Na ovom takmičenju nisu nastupili svi najbolji rvači Srbije jer se mnogi reprezentativci nalaze na pripremama z avelika takmičenja, ali zbog toga nisu izostala uzbuđenja i veoma kvalitetne borbe. U konkurenciji preko devedeset rvača iz čak 17 klubova najbolji su bili rvači Spartaka koji su ekipno bili najbolji osvojivši 195 bodova. Drugi je bio Novi Sad sa 147, dok je trećeplasirani Soko iz Sombora osvojio 87 bodova.

Preminuo Dragutin Zurković

Pet, 25.05.2018 - 08:37 -- dejan.vukovic

U Subotici je, u 93. godini, preminuo Dragutin Zurković, nekadašnji trostruki šampion države u atletici i istaknuti sportski radnik.

Dragutin Zurković rođen je 20.04.1926. godine u Subotici. Vrlo rano je pokazao talenat i sklonost ka atletici. Nakon učešća u Narodnooslobodilačkoj borbi, kao ratni vojni invalid, postigao je vrhunske rezultate u trkama na 110 metara sa preponama.

Biciklisti Spartaka učestvovali na tri trke u nedelju dana

Sre, 23.05.2018 - 22:26 -- dejan.vukovic

Biciklisti Spartaka u proteklih nedelju dana učestvovali su na tri takmičenja, Kupu Srbije koje je održano u Čačku, na međunarodnoj juniorskoj trci Sajamski gradovi Novi sad - Kovilj i na Kupu Slovenije koje je održano u gradu Komenda.

Na Kupu Srbije koje je održano 13. maja od subotičana najbolji su bili Perčić Nikolina i Perčić Mark koji su osvojili treća mesta u svojim kategorijama. Rezultati takmičara biciklističkog kluba Spartak.