Pobeda Spartak Zlatibor vode nad Mogrenom

Pet, 17.02.2012 - 15:00 -- dejan.vukovic

Mogren - Spartak Zlatibor voda 0:2

Teren na Jazu sa veštačkom travom. Gledalaca: 80, Sudije: Milatović, strelci: Torbica 32 min (iz penala) i Nosković 85. min. za Fk Spartak Zlatibor voda

Mogren: Ščekić, Ivanović, Radišić, Kapisoda, Simović, Tatar, Mirković, Đorđević, Ćulafić, Stevović, Bakić. Igrali još: Vujović i M. Zec

Spartak Zlatibor voda: 1 poluvreme: Aleksić, Stevanović, Bratić, Otašević, Puškarić, Kovačević, Adamović, Đurđević, Torbica, Čović, Despotović. 2 poluvreme: Mirković, Novaković, Antonić, Đurić (Bjedov), Joksimović, Šarac, Binić, Vojvodić, Đorđević, Milivojev i Nosković.

Spartak Zlatibor voda došla je do još jedne pobede na pripremama u Budvi. Danas su na terenu Jaza pobedili ekipu Mogrena u njihovoj generalnoj probi pred nastupajuće prvenstvo sa 2:0. Subotičani su ponovo nastupili sa potpuna dva nova tima u dva poluvremena.

Fk Spartak Zlatibor voda je dobro započela meč i već u drugoj minuti Despotović propušta idealnu priliku za vodstvo, našao se sam pred golom Ščekića, međutim umesto mreže pogađa golmana Budvana. Nakon 15. minuta igre domaći su preuzeli blagu terensku inicijativu. Imali je ekipa Mogrena šasnu iz slobodnih udaraca sa 18 metara u 12. i 22. minutu, ali Simović i Bakić gađaju preko gola Aleksića. Despotović se u 30. minuti ponovo našao sam pred golmanom Mornara nakon asistencije Torbice, koji je uspešno presekao napad, ali mladi napadač Subotičana ni ovoga puta nije bio precizan. Sudija Milatović u 32. minutu opravdano je dosudio penal za Spartak Zlatibor vodu nakon starta Mirkovića nad Čovićem. Siguran izvođač sa bele tačke bio je kapiten Torbica za vodstvo od 1:0

U nastavku susreta Milinković, šef struke Subotičana ponovo je izveo novih jedanaest momaka. Prvu priliku propušta Vojvodić u 52. minutu kada šutira precizno sa 20 metara, ali golman Mornara krajnjim naporom loptu šalje u korner. Najbolju priliku domaći propuštaju u 57. minutu kada je sudija ponovo pokazao na belu tačku. Prekršaj je napravio Antonić nad napadačem Budvana, međutim Bakićev šut pročitao je golman Mirković od čijih se ruku preko stative lopta odbila u polje. Subotičani pobedu overavaju u 85. minutu kada je spretni Nosković, prevario golmana, ukrao mu loptu i udvostručio prednost na 2:0.