Sre, 17.12.2014 - 23:44 -- dejan.vukovic

Plivački klub Spartak nastupio je na velikom Međunarodnom plivačkom mitingu koji je održan u Mariboru tokom proteklog vikenda, 13. i 14.decembra. Učešće je uzelo preko 360 plivača, iz 54 kluba iz 14 evropskih zemalja.

Plivački klub Spartak Prozivka osvojio 15 medalja u Bečeju

Uto, 16.12.2014 - 20:39 -- dejan.vukovic

Plivački klub Spartak Prozivka učestvovao je na Međunarodnom plivačkom mitingu koji je održan u Bečeju 13. decembra. Okupili su se mladi plivači iz Bosne i Hercegovine, Rumunije i više klubova iz Srbije. Plivački klub Spartak Prozivka je učestvovao sa 14 dece, devet dečaka i pet devojčica koji su ukupno osvojili 15 medalja i pehar namenjen najuspešnijem takmičaru.

Pet medalja plivača Spartak Prozivke

Pon, 01.12.2014 - 18:42 -- dejan.vukovic

Plivači Spartak Prozivke učestvovali su na Medjunarodnom plivačkom mitingu koje je održano u Somboru. Na mitingu je učestvovalo 11 klubova iz Srbije, jedan iz Bosne i Hercegovine i jedan klub iz Hrvatske.

Pet medalja školaraca na Republičkom takmičenju

Uto, 25.11.2014 - 23:10 -- dejan.vukovic

Beograd je bio domaćin Republičkog takmičenja u plivanju za đake osnovnih i srednjih škola. Subotički školarci su se predstavili u odličnom izdanju, osvojili su pet medalja od kojih su čak tri bile zlatnog sjaja a dve bronzane.

Pon, 17.11.2014 - 12:35 -- dejan.vukovic

Plivači Spartaka učestvovali su na međunarodnom plivačkom mitingu "Kup Kikinde 2014"  koji je održan u subotu 15.novembra na bazenima SC „JEZERO“ u Kikindi u organizaciji Plivačkog kluba „Banat“ iz Kikinde.

Uspeh plivača Spartak Prozivke u Kragujevcu

Čet, 30.10.2014 - 21:34 -- dejan.vukovic

Plivački klub Spartak Prozivka učesvovao je na plivačkom mitingu "Kragujevački oktobar" koji je održan proteklog vikenda u Kragujevcu. Na takmičenju je učestvovalo 428 takmičara, Spartak Prozivka je nastupila sa 6 svojih plivača koji su osvojili čak 10 medalja.

Najbolji je bio Miloš Dulać (2005 godište) koji je osvojio čak 4 medalje, zatim Bojan Martić (2005g) sa tri medalje, Farkaš Balaž (2001.g.)sa dve i Luka Repaš (2004g) sa jednom medaljom.

Ostvareni rezultati:

Miloš Dulać

Najava okružnog prvenstva u plivanju

Sre, 15.10.2014 - 23:24 -- dejan.vukovic

U Subotici će u četvrtak, 16. oktobra, biti održano Okružno prvenstvo osnovnih i srednjih škola u plivanju, na bazenu SRC „Prozivka“.

Na konferenciji za štampu na kojoj je takmičenje najavljeno, istaknuto je da ono počinje u 8 sati, za osnovce, te od 11 sati za učenike srednjih škola.

Odlična Jovana Đurić na Olimpijadi mladih

Čet, 21.08.2014 - 11:18 -- dejan.vukovic

Jovana Đurić, plivačica Spartaka i kadetske reprezentacije Srbije na Olimpijskim igrama mladih u Kini zauzela je odlično 19. mesto u disciplini 800m slobodno, sa vremenom 9.02,78. Ovo je izuzetan rezultat kada se uzme u obzir da je Jovana u ovoj disciplini najmlađa učesnica u konkurenciji 27 plivačica iz celog sveta.

Plivači Spartaka drugi u Adi sa 9 osvojenih medalja

Pon, 11.08.2014 - 10:02 -- dejan.vukovic

Plivački klub Spartak je sa 42 najmlađa plivača i plivačica nastupio na Međunarodnom plivačkom mitingu „Ada 2014“ koji je održan u subotu 9. avgusta. U konkurenciji od 324 plivača iz 32 kluba iz Nemačke, Rumunije, Mađarske, Velike Britanije, Slovačke i Srbije plivači Spartaka su u ekipnom plasmanu zauzeli odlično DRUGO mesto, osvojivši čak 9 medalja (4 zlatne, 3 srebrne i 2 bronzane).

Ovakvom odličnom plasmanu i još većem uspehu doprineli su svi plivači PK Spartak.

Osvajači medalja:

Hunjadi, Barna i Đurić dvostruki prvaci Srbije

Sre, 23.07.2014 - 18:06 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda, plivači Spartaka učestvovali su na Letnjem prvenstvu Srbije za kadete, juniore i apsolutnoj kategoriji jednom od najvažnijih ovogodišnjih plivačkih takmičenja koje je održano u Beogradu. Učestvovalo je 40 klubova sa ukupno 309 plivača. Plivački klub Spartak je nastupio sa sedam takmičara: Đurić Jovana, Dženopoljac Anđela, Ladanji Lili, Horvat Laura, Barna Andrej, Hunjadi Filip i Mamužić Darko.

Spartakova tri takmičara su osvojili medalje i to svo troje po dve zlatne. Dobitnici medalja su: