Uspešni juniori Spartaka na prvenstvu Srbije

Čet, 13.05.2010 - 14:00 -- dejan.vukovic

Odbojkaši subotičkog Spartaka vratili su se definitivno na odbojkašku mapu Srbije. Nakon što je seniorski tim osvojio prvo mesto u Drugoj ligi i plasirao se u Prvu "B" ligu i juniorska ekipa je napravila lep rezultat.

Nakon što su nedavno osvojili treće mesto na Prvenstvu Vojvodine, juniori Spartaka su bili drugi na polufinalnom turniru u Loznici. U prvom kolu su nesrećno poraženi od Crvene zvezde sa 0:3 (iako su svaki set vodili sa 21:19), da bi potom ubedljivo savladali domaću Loznicu i beogradski As.

Odbojkašice Spartaka povele sa 2:0 u polufinalnoj seriji

Sub, 27.03.2010 - 21:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Tent 3:0 (25:16, 28:18, 25:17).

Odbojkašice Spartaka došle su do nove pobede u polufinalnoj seriji protiv ekipe Tenta i sada im je preostao još samo jedan korak do velikog finala za prvaka države. Iskoristile su subotičanke u oba meča prednost domaćeg tertena i sada rasterećeno mogu putovati u Obrenovac po poslednju neophodnu pobedu.