Arhiva

Humanitarna utakmica - bitka za bebe

Ned, 13.11.2011 - 14:00 -- dejan.vukovic

Žfk Spartak - Humane zvezde 3:3 (3:0)

Danas je na Gradskom stadionu održana humanitarna utakmica u sklopu akcije "Bitka za bebe" koja ima za cilj da se subotičkoj bolnici kupi novi inkubator. Snage su odmerili ŽFK Spartak, aktuelni šampion države i Humane zvezde Subotice. Po rečima organizatora projekta i ovog susreta Dragana Kovača i Daria Petrekanića akcija se i dalje nastavlja.

Bitka za subotičke bebe

Pet, 11.11.2011 - 13:00 -- bojana.juric

ŽFK Spartak Jaffa aktuelni šampion Srbije u ženskom fudbalu je sa zadovoljstvom prihvatio poziv da učestvuju u akciji "Bitka za bebe", u to ime će "Subotičke dame u kopačkama" odigrati utakmicu humanitarnog karaktera u nedelju 13. novembra od 13 časova sa ekipom Humanih zvezda Subotice koju će činiti javne ličnosti Subotice.

Turnir mladih fudbalerki

Pet, 04.11.2011 - 10:00 -- dejan.vukovic

Ženski fudbalski klub Spartak pokrenuo je projekat razvoja mlađih selekcija za devojčice. U okviru tog projekta u sali tehničke škole "Ivan Sarić" u subotu 05. novembra sa početkom od 09h održaće se selektivni tuirnir 8 ekipa izt osnovnih škola. Kizur Ištvan, Đuro Salaj, Majšanski put, 10 Oktobar, Sonja Marinković, Jovan Jovanović Zmaj, Sečenji Ištvan i Petefi Šandor.

Uprkos ubedljivoj pobedi fudbalerke Spartaka bez daljeg plasmana

Uto, 16.08.2011 - 18:00 -- dejan.vukovic

Žfk Spartak - Mosta (Malta) 11-0

Glasgow City pobednik je 5 kvalifikacione grupe Lige šampione koje je igrano u Subotici. U poslednjem kolu škotkinje su savladale KiKlaksvik sa 5:0 i bez primljenog gola u sve tri utakmice ubedljivo trijumfovale. Fudbalerke Spartaka završile su na drugom mestu sa jednim porazom od prvaka Glasgowa sa 4:0, dok su slavile protiv Ki Klaksvika sa 4:2 i u poslednjoj utakmici ubedjivo savladale ekipu sa Malte sa čak 11:0.

Glasgow ipak prejak za subotičanke

Čet, 11.08.2011 - 15:50 -- dejan.vukovic

Glasgow City - Žfk Spartak 4:0 (3:0).

Fudbalerke Spartaka nisu uspele da iznenade Glasgow u svojoj prvoj utakmici na kvalifikacionom turniru Lige šampiona. Škotkinje su zasluženo pobedile, pošto su već posle prvih 45 minuta vodile sa 3:0. Povele su devojke iz Glasgowa u 7. minutu susreta posle preciznog gola Mari koja je pogodila sam gornji desni ćošak gola. U 24 minutu Lindner je povisila vođstvo na 2:0 posle grešeke odbrane subotičanki. Treći gol ponovo postiže Mari u 30. minutu susreta.

Dodela pehara fudbalerkama

Sub, 28.05.2011 - 19:00 -- dejan.vukovic

Fudbalerkama Spartaka pehar za aktuelnog prvaka države ispred FSS dodelio je Dragoslav Bošković predsednik komisije za ženski fudbal.

Pobeda nad Mašincem

Sub, 28.05.2011 - 17:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Mašinac 4:1 (1:1).

Fudbalerke Spartaka pobedile su u poslednjem kolu Prve ženske fudbalske lige Mašinac iz Niša sa 4:1. Sa pobedom nad prošlogodišnjim prvakinjama subotičanke su danas krunisale veoma uspešnu sportsku sezonu u kojoj su postale nove prvakinje Srbije.