Reprezentacija Srbije maksimalno i protiv Španije

Sub, 02.06.2012 - 22:00 -- dejan.vukovic

Srbija- Španija 3:0 (25:17, 25:11, 25:19.)

U fantastičnoj atmosferi prepune Hale u Subotici, ponovo pred rekordnim brojem gledalaca (preko 3000), seniorke Srbije su večeras u drugoj utakmici 2. kola I turnira A grupe IV Evropske lige 2012. savladale Španiju sa 3:0, posle 70 minuta igre.

Još jednom su Subotičani potvrdili koliko vole odbojku i postavili novi rekord u broju gledalaca na utakmici Evropske lige, treći tokom dve godine, a izabranice Zorana Terzića su im se revanširale na najlepši način, drugom maksimalnom pobedom, ovoga puta protiv Španije.

Odbojkašice poražene posle velike borbe

Sub, 14.04.2012 - 21:00 -- dejan.vukovic

NIS Spartak - Crvena zvezda 2:3 (25:18, 27:25, 21:25, 24:26, 12:15)

Hala sportova "Dudova šuma". Gledalaca oko  2.500. Sudije: Anđelko Popović (Sremski Karlovci) i Igor Miljković (Beograd). Trajanje meča: 119 minuta. Rezultat u seriji: 1:3.

NIS SPARTAK: Memišević (libero), Trnić 13, Cvetićanin 18, Helić 21, Vujčin, D. Radenković 4, K. Radenković, T. Matić 19, Oulić 1, Mrdak 11, D. Matić. Trener: Damir Petković.

Odbojkašice uzvratile Crvenoj Zvezdi pobedom u trećem susretu finala play ofa

Sre, 11.04.2012 - 21:00 -- dejan.vukovic

NIS Spartak - Crvena zvezda 3:1 (26:24, 23:25, 25:21, 25:16 )

Treće finalna utakmica između Spartaka i Crvene Zvezde počela je dodelom pehara odbojkašima Spartaka koji su novi prvaci  lige i od naredne sezone novi članovi Superligaškog društva. Pehar je primio kapiten Ljubiša Janjić.

Odbojkašice povele sa dva nula u polufinalnoj seriji

Sre, 21.03.2012 - 19:00 -- dejan.vukovic

NIS Spartak - Varadin BMG 3:1 (25:23, 25:12, 23:25, 25:18)

Dvorana: "Dudova šuma". Gledalaca: 500. Sudije: Igor Miljković (Beograd) i Vladimir Simonović (Kragujevac). Trajanje meča: 100 minuta. Rezultat u seriji: 2:0.

NIS SPARTAK: Memišević (libero), Trnić 9, Cvetićanin 11, Helić 26, Vujčin, D. Radenković 3, K. Radenković, T. Matić 16, Oluić, Mrdak 9, D. Matić. Trener: Damir Petković.

Odbojkašice Spartaka ubedljivom pobedom startovale u play-offu

Sre, 07.03.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Jedinstvo 3:0 (25:12, 25:15, 25:17).

Odbojkašice Spartaka ostvarile su ubedljivu pobedu protiv Jedinstva u prvoj utakmici play ofa za prvaka države. Desetkovana ekipa Jedinstva, zbog povreda nekoliko igračica, nije mogla da pruži ozbiljniji otpor raspoloženim golubicama. Ekspresno su započele domaće meč i već nakon par minuta posle bloka Radenković stekle prednost od 14:6. Usledila je serija poena Subotičanki koje su nakon vezanih poena Cvetičanin došle do 23:10. Osvojile su domaće ubrzo i naredna dva poena i povele sa 1:0 u setovima.

Odbojkašice Spartaka rutinski protiv Vojvodine

Pet, 24.02.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Nis Spartak - Vojvodina 3:0 (25:12, 25:20, 25:14).

Igrčice Spartaka u kombinovanoj postavi lako su došle do uverljive pobede i novih bodova, pobedivši večeras u Hali sportova ekipu Vojvodine. Trener domaćih damir Petković odlučio je da u ovom susretu odmori deo ključnih igračica pa je meč započeo u kombinovanom sastavu. Umesto startnog blokera Ivane Mrdak igrala je Katarina Radenković, umesto primača Aleksandre Cvetičanin Jelena Olujić, a umesto libera Sanje Memišević Dragana Matić.

Odbojkašice Spartaka poražene u finalu Kupa

Ned, 19.02.2012 - 21:00 -- dejan.vukovic

Crvena Zvezda - Spartak 3:0 (25:21, 25:20, 25:13)

Dvorana: SRC "Kolubara". Gledalaca: 700. Sudije: Stanislava Simić (Obrenovac) i Vladimir Simonović (Kragujevac). Trajanje meča: 79 minuta.

CRVENA ZVEZDA: Budrović, Rakić 12, Popović 6, Radulović 4, Pušić (libero), Medarević, Bjelica 22, Kubura, Kecman 6, Valčić (libero), Lukić, Stevanović 4. Trener: Ratko Pavličević.

Odbojkašice Spartaka u finalu Kupa Srbije

Sub, 18.02.2012 - 21:20 -- dejan.vukovic

Spartak - Kolubara 3:0 (26:24, 25:21, 25:19).

Dvorana: SRC "Kolubara". Gledalaca: 1.100. Sudije: Vladimir Simonović (Kragujevac) i Stanislava Simić (Obrenovac). Trajanje meča: 83 minuta. NIS SPARTAK: Memišević (libero), Trnić 7, Cvetićanin 15, Helić 20, Vujčin, D. Radenković 3, K. Radenković, T. Matić 5, Oluić 1, Mrdak 11, D. Matić. Trener: Damir Petković.

KOLUBARA: N. Mitrović 3, Gajić 7, Stojković 3, K. Mitrović, Sredojević (libero), Vićentijević, Stevanov 7, Grbić, Biševac 11, Anđelković, Zlatić 11, Atanasijević. Trener: Tatjana Bošković.

Odbojkašice poražene od Radničkog

Pet, 03.02.2012 - 21:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Radnički 2:3 (25:10, 15:25, 23:25, 25:18, 10:15)

Odbojkašice Radničkog priredile su pravo iznenađenje pobedivši večeras Spartak u Hali sportova sa 3:2. Posle ubedljivo osvojenog prvog seta Spartaka niko nije verovao da će na kraju slaviti gošće iz Beograda.