Arhiva

Rukometni kup Vojvodine: Dodela pehara

Pet, 21.12.2012 - 20:10 -- dejan.vukovic

Subotica je danas bila grad domaćin finala rukometnog Kupa Vojvodine, koje je održano u organizaciji Rukometnog Saveza Vojvodine, Grada Subotice i rukometnog kluba Spartak Vojput.

U ženskom finalu Pobedila je ekipa Vojvodine koja je savldala Kikindu sa 24:22 (11:11)

Spartak Vojput - Proleter Agroživ 21:20 (11:10)

Hala sportova Dudova šuma, gledalaca 1700, sudije: Milenko Alimpić, Zdravko Crnjanski.

Rukometno finale Kupa Vojvodine u Subotici

Uto, 18.12.2012 - 14:00 -- dejan.vukovic

Grad Subotica je domaćin finala Kupa Vojvodine u rukometu. Ove godine po prvi put u jednom gradu će se održati finalne utakmice u obe konkurencije, u muškoj i ženskoj. Finale Kupa je na programu u petak 21.12. kada se od 16h sastaju Kikinda i Vojvodina u ženskom finalu, dok će u muškom finalu od 18h snage odmeriti dve najbolje Prvoligaške ekipe Spartak Vojput i Proleter Agroživ.

Subotica domaćin finala Kupa Vojvodine

Pon, 03.12.2012 - 18:00 -- dejan.vukovic

Odlukom Rukometnog Saveze Vojvodine, Grad Subotica će biti domaćin finala Kupa u muškoj i ženskoj konkurenciji koje će se održati 21.12.2012g. Biće to pravi praznik rukometa u našem gradu pošto će se okupiti najbolje muške i ženske ekipe u najmasovnijem takmičenju u Pokrajini.

Jedanaesta pobeda rukometaša Spartaka

Sub, 01.12.2012 - 19:15 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Somborelektro 43:17 (19:9)

Rukometaši Spartak Vojputa veoma uspešno su završili polusezonu. Današnjom pobedom zaokružili su uspešni jesenji deo zabeleživši jedanaest pobeda u jedanaest kola.

Rukometaši Spartaka u finalu Kupa Vojvodine

Sre, 28.11.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Nova Pazova 33:20 (18:11)

Polufinale Kupa Vojvodine. Hala sportova u Subotici. Gledalaca: 300. Sudije: Mandić Ivan, Kovačić Nemanja (obojica Novi sad), delegat: Kosanović Danijela.

Sedmerci: Spartak Vojput 3/2, Nova Pazova 7/1. Isključenja: Spartak Vojput 6 minuta, Nova Pazova: 6 minuta.

Deseta pobeda u nizu rukometaša Spartaka

Ned, 25.11.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Mladost TSK - Spartak Vojput 20:23 (12:11)

Subotički rukometaši ostvarili su desetu prvenstvenu pobedu u nizu, pobedivši večeras u Temerinu ekipu Mladosti sa 23:20 posle velike borbe i rezultatskog preokreta pošto su na poluvremenu gubili sa 12:11.

Još jedna uverljiva pobeda rukometaša

Sub, 17.11.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Lavovi 35:23 (17:12).

Spartak Vojput zabeležio je i devetu prvenstvenu pobedu u 9. kolu Prve lige grupa Sever. Večeras su u Hali sportova savladali ekipu Lavova sa ubedljivih 35:23.

Osma prvenstvena pobeda rukometaša Spartak Vojputa

Sub, 10.11.2012 - 20:00 -- dejan.vukovic

Nova Pazova - Spartak Vojput 26:33 (11:15)

Rukometaši Spartak Vojputa ostvarili su i osmu uzastopnu prvenstvenu pobedu u ovoj sezoni. večeras su u Novoj Pazovi savladali istoimenu ekipu sa 33:26.