Vardar prejak za subotičane

Čet, 17.12.2015 - 21:51 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput nije uspeo da iznenadi Vardar, jednu od najboljih ekipa Evrope. Poraženi su subotičani u prelepoj novoj dvorani Jane Sandenski i sada im predstoji zaslužen odmor pred važan nastavak sezone u kojem ih pored završnice Seha Gazprom lige očekuje borba u play ofu domaćeg prvenstva.

Spartak Vojput savladao Strumicu u Skoplju

Sre, 16.12.2015 - 23:10 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojputa stigli su do nova tri boda u SEHA Gazprom ligui savladavši ekipu Strumice u Skoplju sa ubedljivih 31:23. Pobeda je obezbeđena odličnom igrom u drugom poluvremenu kada je ekipa pokazala svoje kvalitete i ono što ih je krasilo u prošloj sezoni.

Izabrani sportisti godine u Subotici

Pet, 11.12.2015 - 00:47 -- dejan.vukovic

Na sastanku žirija izabrani su najbolji sportisti u kategoriji pionira, juniora, seniora, sportskih klubova kao i dobitnici posebnih priznanja.

Spartak Vojput poražen u Banja Luci

Čet, 10.12.2015 - 05:33 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput je poražen u Banja Luci zbog slabije igre u odbrani u prvom poluvremenu. Primili su 19 golova u prvom delu utakmice a u nastavku samo devet.

Spartak Vojput poražen u Našicama

Ned, 06.12.2015 - 03:04 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Nexe 32:22 (19:13)

Sportska hala u Našicama. Gledalaca: oko 2.000. Sudije Dino Konjičanin i Amar Konjičanin, Isključenja: Nexe 4 minuta, Spartak Vojput 4 min. Sedmerci: Nexe: 5/2, Spartak Vojput: 4/4.

Nexe: Lelić Perica (10 odbrana), Eter Albin 4, Mrđenović Marko 1, Barišić Jaman Saša 2, Juzbašić Martin (1 odbrana), Sršen Ivan 4, Jurjević Tibor 3, Sokolić Luka 2, Nuić Tomislav 3, Božić Pavletić Josip 6, Sakić Marin, Halilković Damir, Dundović Toni 1, Vegar Marin 2, Nenadić Mislav 4, Herceg Mirk

Vojvodina slavila u srpskom derbiju

Sre, 02.12.2015 - 00:19 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput nije uspeo da savlada aktuelnog prvaka države u rukometu. Vojvodina je večeras slavila u Subotici, ali je rezultat mogao biti i drugačiji da su domaći imali malo više sreće i koncentracije u samoj završnici

Srpski rukometni derbi u Hali sportova

Pon, 30.11.2015 - 14:25 -- dejan.vukovic

RK Spartak Vojput u utorak 1. decembra od 18:45h u okviru SEHA Gazprom lige dočekuje ekipu Vojvodine, aktuelnog šampiona države. Ulaz će i ovaj put biti besplatan, a ljubitelji rukometa će moći da uživaju u duelu dve najbolje ekipe iz Srbije.

Spartak Vojput ubedljiv u Mađarskoj

Sre, 25.11.2015 - 00:47 -- dejan.vukovic

Dvonedeljnu pauzu u SEHA Gazprom ligi ekipa je iskoristila da odigra prijateljski meč protiv FKSE Algyo u Mađarskoj. Utakmica je poslužila kao dobra priprema pred bitnu utakmicu koju subotičani igraju 1. decembra pred svojom publikom protiv Vojvodine.

Tatran Prešov slavio u Subotici

Ned, 15.11.2015 - 02:02 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput je poražen zbog slabo odigranog prvog poluvremena koje je obilovalo tehničkim greškama i slabom realizacijom cele ekipe. U drugom poluvremenu Subotičani su bili ravnopravan protivnik sa favoritom.