Uto, 03.11.2015 - 23:23 -- dejan.vukovic

Plivači Spartaka učestvovali su na međunarodnom mitingu "Poletarac 2015" koji je održan u subotu 31.oktobra u Novom Sadu u organizaciji Plivačkog kluba “Novi Sad”.

Četrdeset medalja plivača Spartaka

Uto, 13.10.2015 - 00:35 -- dejan.vukovic

Plivači Spartaka su novu zimsku sezonu započeli sa osvojanjem 40 medalja na međunarodnom plivačkom mitingu “Mlade nade 2015” koji je održan 10.oktobra u Kikindi.

Spartak je nastupio sa 38 takmičara i takmičarki. U konkurenciji 24 kluba iz Mađarske, Rumunije i Srbije i preko 380 učesnika, Plivački klub Spartak je po broju osvojenih medalja zauzeo ubedljivo prvo mesto. Takođe, za najbolje takmičare u svojim uzrasnim kategorijama proglašeni su: Romić Vanja, Der Teodora, Kujundžić Iva i Hajagoš Adriel

Osvajači medalja u pojedinačnoj konkurenciji:

Dečaci:

Odlični nastupi Andreja Barne na prvim Evropskim Igrama

Sre, 08.07.2015 - 01:03 -- dejan.vukovic

Plivač Spartaka, Andrej Barna predstavljao je Suboticu i Srbiju na Prvim Evropskim igrama koje su održane u Bakuu (Azerbejdžan). Barna je zabeležio odlične rezultate plasiravši se u finale trke na 50 i 100 metara slobodnim stilom, što je ujedno najbolji rezultat subotičkog plivanja u istoriji.

Barna šesti na 50 metara na Evropskim Igrama

Ned, 28.06.2015 - 00:55 -- dejan.vukovic

Andrej Barna, najbolji plivač subtičkog Spartaka je kao član reprezentacije Srbije ostvario još jedan dobar rezultat na Evropskim Igrama. Danas je u finalnoj trci na 50 metara slobodno zauzeo odlično šesto mesto na Igrama u Bakuu (Azerbejdžan).

Plivači osvojili 35 medalja u Banja Luci

Sre, 03.06.2015 - 00:44 -- dejan.vukovic

Plivači Spartaka su proteklog vikenda učestvovali na međunarodnom mitingu Banja Luka Open 2015, koji je održan u Banja Luci.

Odlični rezultati plivača Spartaka na Balkanijadi

Čet, 07.05.2015 - 17:48 -- dejan.vukovic

Povodom odličnih rezultata plivača Spartaka na Balkanskom prvenstvu koje je održano u Rumuniji u Medija centru Gradske kuće održana je press konferencija na kojoj su bili mladi plivači osvajači medalja sa svojim trenerom Bojanom Raceom.

Naime  reprezentacija Srbije je na ovom Balkanskom prvenstvu osvojila 27 medalja od kojih su plivači Spartaka osvojili čak devet. Barna Andrej je osvojio šest medalja, Đurić Jovana dve medalje i i Hunjadi Filip jednu medalju.

Barna Andrej osvojio šest medalja na Prvenstvu Balkana

Pon, 27.04.2015 - 17:21 -- dejan.vukovic

Predhodnog vikenda u Rumunskom gradu Oradea plivačka reprezentacija Srbije učestvovala je na prvenstvu Balkana za juniore. Za reprenzetaciju Srbije nastupila su i 3 plivača Spartaka