Mađari pobednici omladinskog turnira

Sub, 19.07.2014 - 16:53 -- dejan.vukovic

Nakon turnira za dečake do 15 godina na kraju kampa FK Dunaujvaroš, koji se odvijao na terenima Fk Bačka, održan je turnir i za omladince fudbalere do 18 godina. Organizovan je trijagonal na terenu Fk Bačka, turnir sa tri ekipe sa utakmicama 2x30 minuta između Dunaujvaroša, Bačke i Đurđina. U pvom susretu mađari su savladali ekipu Đurđina sa 5:0. Usledio je novi meč Đurđina sa ekipom Bačke, koja je iskoristila umor protivnika i u drugom poluvremenu u potpunosti slomila otpor protivnika koji se odlično držao. Na kraju ubedljiva pobeda Bačke od 4:0.

Prijateljski turnir za mlade fudbalere do 15 godina

Sub, 19.07.2014 - 13:28 -- dejan.vukovic

Nakon ženske selekcije ekipe FK Dunaujvaroš na kampu u Subotici su se našle dve muške selekcije ovog novog mađarskog Superligaša.  Radi se o dečacima do 15 godina i omladinskoj ekipi od 18 godina.

Fk Đurđin proslavio 50 godina

Pet, 02.05.2014 - 23:43 -- dejan.vukovic

Fudbaslki klub Đurđin proslavio je 50 godina postojanja. Proslava je obeležena na fudbalskom terenu uz niz prijateljskih utakmica. Počeli su sa najmlađima i devojčicama nakon čega je usledio prijateljski meč veterana Đurđina i Spartaka. Rezultat je naravno bio u drugom planu, ali ćemo napomenuti da su subotičani pobedili sa 5:1. Nakon utakmice sportski prijatelji su druženje nastavili uz večeru na kojoj se klub prigodnim plaketama zahvalio zaslužnima za razvoj Fk Đurđin.