Arhiva

Fudbaleri Spartaka zajedničkim ručkom završili tekuću godinu

Pet, 16.12.2016 - 22:20 -- dejan.vukovic

Po ustaljenoj tradiciji FK Spartak je pred odlazak na pauzu organizovao zajednički ručak za celokupnu radnu zajednicu gde su bili pozvani i gosti. Iskoristili su ovu priliku i proglasili najbolje pojedince u 2016 godini.

Fudbaleri Spartaka gostuju Partizanu

Sre, 14.12.2016 - 20:43 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi u poslednjoj utakmici u ovoj kalendarskoj godini gostuju ekipi Partizana. Utakmica će se odigrati na stadionu Partizana u Beogradu u četvrtak, 15. decembra sa početkom od 16 časova.

Bez golova na Gradskom stadionu

Sub, 10.12.2016 - 23:12 -- dejan.vukovic

Spartak Ždrepčeva Krv  – Bačka 0:0

Subotica. Gradski stadion, gledalaca: oko 250. Sudija: Danilo Grujić. Crveni karton: Klisura u 50. minutu (Bačka).

Spartak Ždrepčeva krv: Mirković, Stojković, Ćalasan, Radovanović, Anđić (78. Đokić), Kovačević (60. Krmar), Glavčić, Milić, Torbica, Ivanović (73. Farkaš),  Mudrinski

Bačka: Čupić, Galić, Đurić, Klisura, Bjeloš, Balabanović, Bajić, Švonja, Mojsilović (13. Trivunović), Luković (75. Milovac), Zečević (68. Jević)

Spartak i Radnik podelili bodove

Sre, 30.11.2016 - 17:51 -- dejan.vukovic

Po hladnom vremenu u Subotici je viđena borbena utakmica u kojoj su domaćini možda bili bliži pobedi zbog tri odlične propuštene prilike, ali i fudbaleri Radnika mogu da žale za celim plenom pogotovo iz 91 minute kada je Mirković odličnom intervencijom sačuvao svoju mrežu nakon šuta Nenadovića.

Fudbaleri Spartaka u sredu dočekuju Radnik

Uto, 29.11.2016 - 21:58 -- dejan.vukovic

Spartak Ždrepčeva krv u 18. kolu Super lige Srbije na Gradskom stadionu u Subotici u sredu 30. novembra od 13 časova dočekuje ekipu Radnika iz Surdulice. U dogovoru sa JKP Stadion ulaz će na ovu utakmicu biti besplatan.

Fudbaleri Spartaka prekinuli negativnu tradiciju

Ned, 27.11.2016 - 18:29 -- dejan.vukovic

Prekinuta je negativna tradicija, fudbaleri Spartaka napokon su ostvarili pobedu u Nišu. Domaći tim je imao više prilika, međutim junak susreta golman Mirković uspešno je sačuvao svoj gol, da bi u finišu utakmice sevnula brza kontra Spartak Ždrepčeve krvi koju je realizovao Milić odličnim šutem sa ivice kaznenog prostora za pobedu i velika tri boda.

Voždovac slavio u Subotici

Sub, 19.11.2016 - 16:38 -- dejan.vukovic

Voždovac je zasluženo slavio u Subotici. Od početka utakmice su znali šta hoće i bili su konkretniji u svojoj igri posebno u završnici. Meč je odlučen već nakon prvog dela koji su gosti dobili sa 2:0.

Fudbaleri Spartaka dočekuju Voždovac

Čet, 17.11.2016 - 23:16 -- dejan.vukovic

Završena je prvenstvena pauza zbog obaveza reprezentacije i predstojećeg vikenda nastavlja se takmičenje u Super ligi. Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi pred svojom publikom dočekuju ekipu Voždovca u meču 16. kola koja se igra u subotu 19. novembra na Gradskom stadionu u Subotici sa početkom od 13:30h. Uz dogovor sa JKP Stadion ulaz će za sve posetioce biti besplatan.

Milić doneo pobedu fudbalerima Spartaka

Sub, 05.11.2016 - 18:58 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi došli su do prve pobede u Subotici i šeste u ovoj sezoni. Golom Milića u 38. minutu savladali su Mladost u veoma borbenoj utakmici koja je odigrana na Gradskom stadionu u Subotici uz prisustvo oko 400 gledalaca.