Fudbaleri Spartaka eliminisani iz Kupa Srbije

Sre, 26.10.2016 - 23:45 -- dejan.vukovic

Subotičani nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su savladani od Voždovca sa minimalnih 1:0. Imali su igrača više od 70. minuta, ali domaćin je uspešno sačuvao minimalnu prtednost do kraja susreta.

Fudbaleri Spartaka i Crvene Zvezde podelili bodove

Sub, 22.10.2016 - 23:19 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi i Crvene Zvezde podelili su bodove u Subotici u veoma zanimljivom i borbenom meču u kojem su obe elkipe do pogotka došli iz autogola. Rezultat realan mada su obe ekipe mogle i do celog plena.

Spremni za duel protiv Crvene Zvezde

Čet, 20.10.2016 - 16:26 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi u subotu, 22. oktobra od 15 časova na Gradskom stadionu dočekuju lidera na tabeli ekipu Crvene Zvezde.

Poznati parovi 1/8 finala Kupa Srbije

Sub, 15.10.2016 - 13:59 -- dejan.vukovic

Voljom žreba Spartak Ždrepčeva krv igra protiv Voždovca na njihovom terenu za plasman među osam najboljih u najmasovnijem takmičenju.

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi žele da prekinu lošu seriju

Čet, 13.10.2016 - 23:54 -- dejan.vukovic

Okončana je prvenstvena pauza koja je prijala fudbalerima Spartak Ždrepčeve krvi. Nakon dva vezana poraza od Napredka i Rada, vredno su radili protekle nedelje i spremni putuju u Čačak da prekinu negativnu mini seriju. Subotičani u 12. kolu u subotu 15. oktobra od 17 časova igraju protiv Borca na Gradskom stadionu u Čačku.

Fudbaleri Spartaka poraženi od Rada

Ned, 02.10.2016 - 19:47 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartaka poraženi su na svom terenu od ekipe Rada golom Lutovca u 43. minutu. Spartak je u nastavku susreta bio bolji rival, ali nije uspeo da dođe do gola i povoljnijeg rezultata.

Fudbaleri Spartaka dočekuju Rad

Sub, 01.10.2016 - 00:32 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi u nedelju 2. oktobra od 15 časova igraju utakmicu 11. kola protiv ekipe Rada. Biće ovo tek druga utakmica u kojoj subotičani dočekuju protivnika pred svojom publikom. Iz kluba poručuju da su uz dogovor sa JKP "Stadion" postigli dogovor da će ulaz za sve posetioce za ovaj meč biti besplatan.