Najveći uspeh odbojkašica Spartaka

Sre, 21.04.2010 - 21:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Crvena Zvezda 0:3 (18:25, 18:25, 14:25).

Nije bilo iznenađenja u trećem meču finalne serije plej-ofa za odbojkašice. Ekipa Crvene zvezde je potvrdila sjajnu formu, a u sezoni okončanoj bez poraza u oba domaća takmičenja sigurno su "crveno-bele" zaslužile zlatne medalje. Pobedom Beograđanki od 3:0 spuštena je zavesa na domaća takmičenja.

Odbojkašice Spartaka poražene u prvoj finalnoj utakmici

Sre, 14.04.2010 - 19:00 -- dejan.vukovic

Crvena Zvezda - Spartak 3:1 (21:25, 25:14, 25:17, 25:12).

Odbojkašice Spartaka ostvarile su najveći uspeh u svojoj istoriji plasiravši se u finale play-ofa za prvaka države. Večeras su ipak poražene u prvoj finalnoj seriji play-ofa od Crvene Zvezde sa 3:1. Bila je ovo 29 pobeda beograđanki u domaćim takmičenjim gde ove sezone još uvek ne znaju za poraz.

Odbojkašice Spartaka povele sa 2:0 u polufinalnoj seriji

Sub, 27.03.2010 - 21:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Tent 3:0 (25:16, 28:18, 25:17).

Odbojkašice Spartaka došle su do nove pobede u polufinalnoj seriji protiv ekipe Tenta i sada im je preostao još samo jedan korak do velikog finala za prvaka države. Iskoristile su subotičanke u oba meča prednost domaćeg tertena i sada rasterećeno mogu putovati u Obrenovac po poslednju neophodnu pobedu.

Odbojkašice Spartaka povele sa 1:0 u polufinalnoj seriji

Sre, 24.03.2010 - 21:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Tent 3:2 (25:16, 25:12, 12:25, 25:27, 15:8).

Odbojkašice Spartaka povele su sa 1:0 u polufinalnoj seriji play offa, pobedivši večeras u Hali sportova ekipu Tenta sa 3:2 u setovima.  Za prolaz u veliko finale potrebne su im još dve pobede nad istim rivalom, sledeća prilika će biti već u subotu 27.03 kada se ponovo sastaju u subotičkoj Hali sportova.

Odbojkašice Spartaka na finalnom turniru Kupa Srbije

Pet, 05.03.2010 - 15:00 -- dejan.vukovic

Odbojkašice Spartaka danas su otišle na finalni turnir Kupa Srbije koji se ovog vikenda održava u Beogradu u dvorani Šumice. Na finalnom turniru pored Spartaka učestvuju domaćin Crvena Zvezda, Poštar 064 i Dinamo. Voljom žreba subotičanke u subotu igraju drugu polufinalnu utakmicu protiv ekipe Crvene Zvezde sa početkom od 20.30h uz prenos na RTS. Ukoliko uspeju da savladaju favorizovane beograđanke u nedelju u 16h će zaigrati u velikom finalu sa pobednikom prvog polufinalnog para Dinamo-Poštar 064.

Odbojkašice Spartaka plasirale se na finalni turnir Kupa

Sre, 17.02.2010 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Klek 3:0 (25:17, 25:23, 25:22).

Pobedom od 3:0 nad Klekom u revanšu četvrtfinalne utakmice (u prvom meču 3:2 za Klek) odbojkašice Spartaka potvrdile su ovogodišnji kvalitet i plasirale se na završni finalni turtnir Kupa Srbije. Subotička publika mogla je da uživa u današnoj odbojkšakoj predstavi utakmici koja je obilovala rezultaskim preokretima, lepim potezima i pre svega odličnoj igri uodbrani domaćih odbojkašica.

Veoma uverljive odbojkašice Spartaka

Sub, 06.02.2010 - 19:00 -- dejan.vukovic

Spartak - Tent 3:0 (25:23, 25:18, 25:11).

Odbojkašice Spartaka danas su se ponovo sastale sa Tentom, ovaj put u okviru prvog kola mini lige za prvaka države. Novom uverljivom pobedom nad direktnim konkurentom učvrstili su svoju poziciju na kvoti 2. Subotičanke su malo slabije počeli prvi set u kojem su gošće iz Obrenovca imale blago vođstvo većim delom, tek pri rezultatu 21:21 domaće su došle do izjednačenje. Nakon toga uspele su odbojkašice Spartaka da osvoje još ćetiri poena i poslednjim poenom Bokan povedu sa 1:0 u setovima.

Odbojkašice Spartaka velike i u porazu

Uto, 02.02.2010 - 22:00 -- dejan.vukovic

Istres - Spartak 3:1 (22:25, 25:22, 25:23, 25:18, zlatni set: 15:12)

Odbojkašice Spartaka su završile evropsku priču, ali se sa velikom dozom nepristrasnosti mora reći nezasluženo. Obe ekipe su iznele utakmicu uz mnogo emocija, radovale su se domaće tek posle "zlatnog seta", a "golubice" zaista mogu da žale zbog nekoliko odličnih prilika. Povele su sa 1:0 u setovima, a potom su imale veliku prednost od 10:5 u "zlatnom setu". Bukvalno je nedostajala jedna lopta, jedna odbrana, pa čak u finišu možda i sudijska greška manje.

Odbojkašice Spartaka u Francuskoj: Prvi trening

Pon, 01.02.2010 - 21:30 -- dejan.vukovic

Odbojkašice Spartaka doputovale su u Francusku na revanš meč osmine finala Čelendž kupa, u kome se sastaju sa ekipom Istres. Pre nedelju dana u Subotici u njihovom prvom okršaju bilo je 3:1 u korist Spartaka, tako da im je za dalji prolaz potrebno da osvoje dva seta.

Ukoliko ostvare plasman u četrvtfinale biće to najbolji plasman u istoriji subotičkih kluba.