Trinaest medalja plivača Spartak Prozivke

Uto, 08.12.2015 - 21:05 -- dejan.vukovic

Plivački klib Spartak Prozivka je učestvovao sa 13 mladih plivača koji su osvojili 13 medalja i to četiri zlatne, četiri srebrne i pet bronzanih medalja, ali i jedan pehar.

Odličan vikend plivača Spartak Prozivke

Sre, 18.11.2015 - 10:30 -- dejan.vukovic

Protekli vikend bio je više nego uspešan za mlade plivače Plivačkog kluba Spartak Prozivka, koji su nastupili na dva takmičenja u ukupno osvojili 18 medalja.

Sedamnaest medalja plivača Spartaka

Uto, 03.11.2015 - 23:23 -- dejan.vukovic

Plivači Spartaka učestvovali su na međunarodnom mitingu "Poletarac 2015" koji je održan u subotu 31.oktobra u Novom Sadu u organizaciji Plivačkog kluba “Novi Sad”.

Četrdeset medalja plivača Spartaka

Uto, 13.10.2015 - 00:35 -- dejan.vukovic

Plivači Spartaka su novu zimsku sezonu započeli sa osvojanjem 40 medalja na međunarodnom plivačkom mitingu “Mlade nade 2015” koji je održan 10.oktobra u Kikindi.

Spartak je nastupio sa 38 takmičara i takmičarki. U konkurenciji 24 kluba iz Mađarske, Rumunije i Srbije i preko 380 učesnika, Plivački klub Spartak je po broju osvojenih medalja zauzeo ubedljivo prvo mesto. Takođe, za najbolje takmičare u svojim uzrasnim kategorijama proglašeni su: Romić Vanja, Der Teodora, Kujundžić Iva i Hajagoš Adriel

Osvajači medalja u pojedinačnoj konkurenciji:

Dečaci:

Tri takmičara Spartak Prozivke osvojili deset medalja

Pet, 10.07.2015 - 00:35 -- dejan.vukovic

Subotici je bila domaćin Vojvođanskog prvenstva u plivanju za pionire, kadete, omladince, seniore i u apsolutnoj kategoroji. Učestvovalo je 23 kluba, sa ukupno 258 takmičara.

Na Prvenstvu je učestvovao i plivački klub "Spartak Prozivka", sa malom, ali odabranom ekipom. Nastupala su dva momka i jedna devojka koji su osvojili ukupno deset medalja.

Odlični nastupi Andreja Barne na prvim Evropskim Igrama

Sre, 08.07.2015 - 01:03 -- dejan.vukovic

Plivač Spartaka, Andrej Barna predstavljao je Suboticu i Srbiju na Prvim Evropskim igrama koje su održane u Bakuu (Azerbejdžan). Barna je zabeležio odlične rezultate plasiravši se u finale trke na 50 i 100 metara slobodnim stilom, što je ujedno najbolji rezultat subotičkog plivanja u istoriji.