Kup Subotice 2009: Spartak uspešan prvog dana

Pet, 16.10.2009 - 20:00 -- dejan.vukovic

U Subotici se u petak 16.10 i subotu 17.10 održava tradicionalni Kup Subotice u ženskoj odbojci. Ove godine učestvuju četiri superligaške ekipe i to Crvena Zvezda, Dinamo Vizura i domaćin Spartak. Turnir je organizovan pod pokroviteljstvom grada Subotice tj resora za sport i omladinu, i poslužiće ekipama za proveru forme pred nastupajuće prvenstvo koje počinje sledećeg vikenda.

*

ŽOK Spartak Azotara poražena od Poštara

Ned, 22.02.2009 - 20:00 -- dejan.vukovic

Spartak Azotara - Poštar 064 1:3 (25:20, 22:25, 12:25, 19:25).

Subotičke odbojkašice ponovo su poražene od lidera na tabeli ekipe Poštar 064 sa 3:1 u okviru 4. kola Mini lige za prvaka države. I pored poraza Spartak Azotara je pružila dostojan otpor prvom favoritu prvenstva. U prvom setu vodila se izjednačena borba do polovine seta, kada su subotičanke došle do prednosti od 23:19. Teško stečenu prednost nisu ispuštale do kraja i sasvim zasluženo osvajaju prvi set sa 25:20.

Poraz odbojkašica Spartak Azotare

Sub, 07.02.2009 - 21:00 -- dejan.vukovic

Žok Spartak Azotara - Dinamo Azotara 1:3 (23:25, 18:25, 27:25, 12:25).

Subotičke odbojkašice izgubile su u 2. kolu mini lge za prvaka države od ekipe Dinamo Azotara. Ovo je bila jedna od niz utakmica ove dve ekipe u tekućoj sezoni u kojoj su pančevke uzvratile Spartak Azotari za poraz u Kupu i eliminaciji iz tog takmičenja. Subotička publika videla je uzbudljiv meč u kojem je Dinamo znao da iskoristi večeras veliki broj grešaka domaćih odbojkašica.

Juniorke ŽOK Spartak prvakinje Vojvodine: Dodela medalja

Ned, 01.02.2009 - 19:30 -- dejan.vukovic

Finalni turnir juniorskog prvenstva Vojvodine održan je danas u novoj fiskulturnoj sali MESŠC-a. Na finalnom turniru učestvovale su četiri ekipe koje su ranije izborile plasman: Vrdnik, Srem, Dinamo Azotara i Spartak Azotara. U prvom polufinalu sastali su se Srem i Vrdnik dok su u drugoj polufinalnoj utakmici snage odmerile Spartak Azotara i Diunamo Azotara (dva najveća kandidata za osvajanje prvenstva).

Odbojkašice Spartak Azotare pobedom obezbedile četvrtu poziciju

Sub, 17.01.2009 - 19:00 -- dejan.vukovic

ŽOK Spartak Azotara - Tent 3:1 (25:16, 23:25, 25:22, 25:14).

Subotičke odbojkašice izvojevale su veoma bitnu pobedu u  večerašnjoj utakmici kada su u punoj Hali sportova savladale veoma neugodne rivalke iz Obrenovca i sa nova tri boda zauzele četvrto mestu u ženskoj odbojkaškoj Superligi koje obezbeđuje plasman u play-of. Spartak Azotara je večeras pružila veoma kvalitetnu partiju u kojoj se viideo kolektivni duh i velika želja svih igračica za ovom pobedom.