RK Spartak Vojput osvojio Kup Vojvodine

Sub, 20.12.2014 - 23:58 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Jugović 31:27 (17:13)

Novi Sad, SC "Slana Bara". Sudije: Tulać Jovica i Popov Stevan.Gledalaca oko 500. Isključenja: Spartak Vojput - 8 minuta, Jugović - 6 minuta. Sedmerci: Spartak Vojput 3/3, Jugović: 5/4

Spartak Vojput: Vukoslavović, Kosović, Peić, Đekić 5, Knežević, Lojaničić 5, Bojanović, Jovanović 1, Radulović, Distol, Županjac 5, Jelić 5, Kaltak 7, Rakocija 1, Čupić 2, Vuković.

Proglašeni sportisti Subotice za 2014 godinu

Pon, 15.12.2014 - 01:32 -- dejan.vukovic

Svake godine u decembru mesecu tradicionalno se biraju najbolji  sportisti Subotice i najbolji sportski kolektivi. Akciju su pokrenule "Subotičke novine" i u nju su se ravnopravno uključili Sportski savez Subotice i Grad Subotica. Žiri u sastavu od devet članova sa po tri od svake strane izabrali su najbolje u kalendarskoj 2014 godini. Žiri je bio u sastavu Vjekoslav Ostrogonac (predsednik žirija), dr Đula Ladocki, Toth Robert, Đula Mešter, Atila Kikić, Sreten Damjanović, Nikola Stantić, Danijela Pinter i Toth Tibor.

Pobeda Spartak Vojputa u Požarevcu

Ned, 14.12.2014 - 21:23 -- dejan.vukovic

Požarevac - Spartak Vojput - 23:24 (11:14)

Požarevac, dvorana: Sportski centar "Požarevac" Gledalaca: oko 200. Sudije: pančić Aleksandar i Mošorinski Ivan. Isključenja: Požarevac 8 minuta, Spartak Vojput 8 minuta.

Požarevac: Dimitrijević, Perović 8, Ristović, Zdravković, Manić, Veljković, Brakus, Tica, Čavaljuga 2, Radosavljević 5, Vitas, Dević, Todorović 3, Mladenović, Vučković 5, Stevanović.

Rukometaši Spartak Vojputa bolji i od Železničara

Sub, 06.12.2014 - 23:17 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Železničar 25:21 (14:9)

Hala sportova u Subotici. Gledalaca: oko 700. Sudije: Alimpić Milenko  i Crnjanski  Zdravko. Isključenja: Spartak Vojput - 14 minuta, Železničar - 6 minuta. Sedmerci: Spartak Vojput 2/1, Železničar 1/1.

Spartak Vojput: Vukoslavović, Kosović, Đekić 6, Knežević 1, Galfi, Lojaničić 1, Bojanović 1, Jovanović, Radulović, Distol, Županjac 5, Jelić 3, Kaltak 2, Čupić 6, Vuković (18 odbrana).

Rukometaši očekuju Železničar

Sub, 06.12.2014 - 00:55 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput se nalazi u seriji dobrih rezultata. Nakon nerešenog duela sa Partizanom usledile su pobede nad Metalopalstikom u Šapcu, Crvenom Zvezdom u Subotici i nad Kolubarom u Ubu. Sledeći protivnik je Niški Železničar koji je ove godine savladao u drugom kolu Rukometne Super lige u Nišu sa 34:31. Subotičanima se pruža šansa da se revanširaju i učvrste u samom vrhu prvenstvene tablice. Utakmica između Spartak Vojputa i Železničara igra se u Hali sportova u subotu 6. decembra sa početkom od 19 časova.

Nova pobeda rukometaša Spartak Vojputa

Ned, 30.11.2014 - 02:52 -- dejan.vukovic

Kolubara - Spartak Vojput 25:29 (12:19).

Ub, Sportska hala "Ub". Gledalaca: 100. Sudije. Savić Zlatan i Radulović Nikola. Isključenja: Kolubara - 14 minuta, Spartak Vojput - 12 minuta. SedmercI: Kolubara 2/1 Spartak Vojput 5/4,

Kolubara: Đukić, Milošević, Radojević 2, Todorović, Vučićević 9, Marković 1, Žarković M. 3, Lukić, Ristić, Trivić, Tešić, Žarković L. 8, Krstović, Lazić, Radovanović 2, Mitrović.

Spartak Vojput ubedljiv protiv Crvene Zvezde

Ned, 23.11.2014 - 01:26 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Crvena Zvezda 29:23 (14:9)

Subotica, Hala sportova. Gledalaca: 1.500. Sudije. Boban Blagojević i Đokić Branislav. Isključenja: Spartak Vojput - 14 minuta, Crvena Zvezda - 6 minuta. SedmercI: Spartak Vojput 5/4, Crvena Zvezda 4/4

Savladana Metaloplastika, sledi duel sa Crvenom Zvezdom

Sre, 19.11.2014 - 00:26 -- dejan.vukovic

Vidno su bili zadovoljni rukometaši Spartak Vojputa nakon pobede i osvajanju bitnih bodova u Šapcu. Naneli su prvi poraz Metaloplastici u ovoj sezoni, zaigrali odličnu odbranu na čelu sa veoma raspoloženim golmanom Milošem Vukovićem i pokazali da imaju kvalitet da se upuste u borbu za vrh i play of. U subotu 22. novembra od 19 časova očekuje ih nova velika i bitna utakmica protiv Crvene Zvezde.

Rukometaši pobedili Metaloplastiku u Šapcu

Ned, 16.11.2014 - 01:54 -- dejan.vukovic

Metaloplastika - Spartak Vojput 19:25 (9:14)

Šabac, Gledalaca: oko 800. Sudije: Kovač Goran i Milosavljević Srđan. Isključenja: Metaloplastika: 12 minuta, Spartak Vojput 26 minuta. Sedmerci: Metaloplastika 9/5, Spartak Vojput 4/3

Metaloplastika: Grozdnaović O.,  Dragićević M. 2, Milovanović N. Stevanović V. Grujičić N. 7, Palević B. 1, Ostojić R. Obradović N. 3, Marković M. 4, Arsić D., Savić M., Jezdimirović N., Mitrović M. 1, Jevtić V. Petrović P. 1

Spartak Vojput i Partizan podelili bodove

Sub, 08.11.2014 - 23:40 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Partizan 25:25 (12:12)

Hala sportova. Gledalaca: oko 800. Sudije: Trivković Danijel i Milosavljević Srđan.

Spartak Vojput: Vukoslavović, Kosović, Jovanović 1, Đekić 3, Papić 1, Kovačević 2, Galfi, Lojaničić 2, Bojanović, Radulović, Distol 2, Županjac 5, Jelić 2, Kaltak 2, Čupić 5, Vuković.

Partizan: Ilić 4, Jovanović 4, Sretenović 8, Radovanović, Pešić, Ljubenović, Pižurica, Radojković, Živković, Kukić 3, Radović, Popović 1, Mršulja 5, Ćučuz.