Trijumf mladih rukometaša Spartak Vojputa na Mikulaš Kupu

Ned, 18.12.2016 - 23:39 -- dejan.vukovic

Rukometni klub Spartak Vojput beleži sve bolje rezultate i sa svojim mlađim selekcijama. Selekcija 2000 godišta trijumfovala je na 13. međunarodnom Mikulaš Kupu koji je održan u Adi od 16. do 18. decembra 2016. godine.

Škola rukometa Veszprem ponovo u Subotici

Uto, 13.12.2016 - 00:19 -- dejan.vukovic

Mlađe selekcije rukometnog kluba Veszprem ponovo su boravile u našem gradu. Uspostavili su saradnju sa subotičkim rukometnim školama i tokom boravka u Subotici odigrali dve prijateljske utakmice.

Pobeda Spartak Vojputa u Požarevcu

Pon, 12.12.2016 - 17:08 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojputa na najbolji način su okončali ovu godinu, pobedom u Požarevcu sa 27:21. Subotičani su slabije odigrali prvo poluvreme sa dosta tehničkih grešaka, međutim u nastavku susreta razbranio se golman Abadžić i uz raspoložene ostale igrače stigli do uverljive pobede.

Spartak Vojput nadigrao Crvenu Zvezdu

Čet, 08.12.2016 - 01:03 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojputa večeras pred velikim brojem gledalaca stigli su do zaslužene pobede. Cela ekipa je odigrala sjajan meč i nanela drugi prvenstveni poraz lideru na tabeli ekipi Crvene Zvezde.

Spartak Vojput dočekuje Crvenu Zvezdu

Sre, 07.12.2016 - 00:37 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojputa u sredu 7. decembra sa početkom od 19 časova dočekuju Crvenu Zvezdu, lidera na tabeli.

Dobra igra Spartak Vojputa nije krunisana bodovima

Ned, 04.12.2016 - 11:20 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojputa mogu da žale za propuštenom prilikom da odnesu bod iz Pančeva a uz malo sreće i oba. U poslednji minut ušlo se sa golom prednosti za Dinamo, ali i napadom Spartak Vojputa. Subotičani nisu uspeli da postignu gol i time je 20 sekundi pre kraja meč bio odlučen.

Spartak Vojput ubedljiv protiv Jugovića

Ned, 27.11.2016 - 01:00 -- dejan.vukovic

Subotičani su ostvarili drugu pobedu u samo tri dana i sa nova četiri boda istakli kandidaturu za plej of. Večeras su odigrali sigurno, nametnuli sui svoj ritam od samog početka utakmice i na kraju rutinski trijumfovali.

Važna pobeda Spartak Vojputa

Čet, 24.11.2016 - 01:06 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojputa ostvarili su važnu pobedu u 11. kolu Superlige Srbije. Pred punom halom sportova i uz podršku vernih navijača "Marinaca" subotičani su savladali Partizan sa 25:20 i otvorili vrata ulaska u plej of. Meč su prelomili u poslednjih petnaest minuta agresivnom igrom, kojom su slomili otpor crno-belih.

Rukometaši Spartak Vojputa dočekuju Partizan

Pon, 21.11.2016 - 23:36 -- dejan.vukovic

Rukometaši Spartak Vojputa u zaostaloj utakmici 11. kola dočekuju ekipu Partizana. Utakmica se igra u sredu, 23. novembra sa početkom od 19 časova uz besplatan ulaz. Meč važan za subotičane jer pobedom obezbeđuju velike šanse za plasman u plej of.