Subotica.info on Facebook Subotica.info Google+ page Subotica.info Twitter Subotica.info YouTube channel Email Subotica.info Subotica.info RSS feed

Naslovna strana

Subotica domaćin Kupa Subotice u dizanju tegova

Subotica će u subotu 23. avgusta biti domaćin tradicionalnog turnira u dizanju tegova, 29. Međunarodni turnir "Kup Subotice".

Okončan IPA projekat TK Palić i TK Segedin

Uspešno je okončan projekat prekogranične saradnje TK Palić i teniskog kluba Segedin rečeno je na današnjoj konferenciji za štampu koja je održana na Velikoj terasi na Paliću. Ovaj projekat je imao za cilj da se omasovi teniski sport da se uključi što više dece da se bave tenisom. Održani su turniri za najmlađe u Segedinu kao i u Subotici.

Zlatni Nikola Sedlak

Nikola Sedlak, reprezentativac Srbije u šahu osvojio je zlatnu medalju na šahovskoj Olimpijadi koja je održana u Norveškoj. Kao najbolji na četvrtoj tabli. Nikola je osvojio 6,5 poena iz 8 partija sa performansom 2773. Drugo mesto je pripalo šahisti sa Kube, Ortiz Suarez a treće kinezu Ni Hua.

objavio: dejan.vukovic

Nikola Sedlak, reprezentativac Srbije u šahu osvojio je zlatnu medalju na šahovskoj Olimpijadi koja je održana u Norveškoj.

Izabran novi predsednik ŽKK Spartak

U Trofejnoj sali Sportskog Saveza održana je godišnja Skupština ženskog košarkaškog kluba Spartak.

Zlatna medalja Nikole Sedlaka

Na upravo završenoj šahovskoj olimpijadi muška reprezentacija Srbije osvojila je 16. mesto (deoba 12-23. mesto), a ženska 29. mesto (deoba 27-44. mesto).

Novi molo na zapadnoj strani jezera Ludoš: pola kilometra posle Gujaš čarde, asfaltni put, krivina pod 90 stepeni. E tu se skrene levo ka jezeru... (decembar 2007)